موج دوم کاهش قیمت خودرو در راه است؟

بروزرسانی در: سه شنبه 21 خرداد 98 ساعت 17:38
موج دوم کاهش قیمت خودرو در راه است؟

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ادامه‌دار بودن روند کاهشی قیمت خودرو در هفته‌های آینده خبر داد.

حمید گرمابی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ، با اشاره به علت‌های کاهش قیمت خودرو در روزهای گذشته در بازار، گفت: موافقت مجلس با حذف تعرفه ورودی خودروهای هیبریدی و برقی، احتمال واردات خودروهای دست دوم با شرایط خاص و افزایش تولیدات خودروسازان با تمام مشکلات و کمبودها موجب کاهش قیمت خودرو در بازار شده است.

گرانی خودرو خریداران واقعی را از بازار خارج کرد

نماینده مجلس شورای اسلامی، با ذکر اینکه کاهش نرخ ارز تأثیر مناسبی در ارزانی قیمت خودرو در بازار داشت، افزود: در ماه‌های گذشته قیمت چهارچرخ‌ها به حدی افزایش پیدا کرده است که خریداری در بازار وجود ندارند.

مردم توانایی خرید خودروی خارجی را ندارند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با ذکر اینکه افرادی که به دنبال خرید خودروی خارجی بودند به خاطر رشد نرخ‌ خودرو نمی‌توانند توقعات خود را برآورده کنند، اظهار کرد: با افزایش قیمت‌ها سطح توان مردم کاهش پیدا کرد در نتیجه تقاضا در بازار کم شد که تمام این عوامل دست به دست هم داد و موجب کاهش قیمت خودرو شد.

کاهش قیمت خودرو حداقل تا هفته‌های آینده ادامه دار است

این نماینده مردم در مجلس دهم، با ذکر اینکه کاهش قیمت خودرو حداقل تا هفته‌های آینده ادامه دار است، یادآوری کرد: هرچند فروش فوری خودروسازان تا حدودی عطش بازار را از بین برد اما مکانیزم فروش آنها باید اصلاح شود، چراکه به دلیل استقبال زیاد مردم  تمام ظرفیت فروش خودروسازان در عرض چند دقیقه به اتمام می‌رسد.

جلوگیری از قیمت‌سازی در فضای مجازی التهاب بازار را کاست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: روند کاهشی قیمت خودرو در بازار در روزهای آینده نیز ادامه دارد، چون که از حجم تقاضا کاسته شده است از طرف دیگر جلوگیری از قیمت‌سازی در فضای مجازی و برخورد با دلالان موجب شده از التهاب بازار به شدت کاسته شود.

خانه ملت

افت 22 میلیونی قیمت خودروهای داخلی

توضیحات کرمان موتور در مورد افزایش قیمت‌ها

محاسبه قیمت تمام شده خودروهای هیبریدی وارداتی در ایران

سرانجام نحوه محاسبه قیمت تعهدات معوق خودروسازان چه خواهد شد؟

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

3 دیدگاه ها برای "موج دوم کاهش قیمت خودرو در راه است؟"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
م
مهمان

جک s5بیشتر از 150 نمی ارزد

هم وطن
مهمان

چرا جو سازی میکنید ؟ وقتی ماشینی برای تحویل وجود نداره و وارات آزاد نشده قیمت ماشین ها زیاد باقی میماند. الان چون این نخست وزیر ژاپن میخواد بیاد اوردن پایین که مردم اعتراض نکنن . به محض اینکه بره مجدد قیمت ها سر به فلک میکشه… خیالتون راحت .. هرکی میخواد الان بخره تا مجدد گرون نشده

رضا
مهمان

تا زمانی که دولت از عمد دلار رو بالا نگه داشته وضع ما همینطوریه…دلار 13 هزار تومنی با حقوق کارمندی ، باید بریم گاری خارجی بخریم….دلار مهمترین چیزه و باعث گرونی همه چیز ، که دولت با بالا نگه داشتنش (و در نتیجه نابودی ارز ملی)، داره حسابی جیب هاش رو پر میکنه و بدهی هاش رو به بانک مرکزی میده اونم با شکستن کمر مردم…..روحانی متشکریم…