موعد تحویل سری اول پیکاپ کلوت مکث موتور

دوشنبه 13 دی 00 ساعت 10:54
موعد تحویل سری اول پیکاپ کلوت مکث موتور

رضایت‌مندی مشتریان برای بخشی از شرکت‌های خصوصی و دولتی موضوعی حیاتی به‌حساب نمی‌آید اما گروه ماموت و ماموت خودرو نشان داده‌اند که رضایتمندی مشتریانشان همواره یکی از دغدغه‌های اصلی این مجموعه بوده است. به همین واسطه انتظار می‌رود که مکث موتور نیز پیرو همین سیاست عمل کند.

مکث موتور به‌عنوان بال آسیایی شرکت ماموت خودرو درحالی‌که کمر از یک سال از افتتاحش گذشته در حال حاضر ۳ نماینده فعال در تهران و یک نماینده در مشهد دارد و به‌زودی قرار است در شیراز، تبریز و اصفهان نیز نمایندگی‌های مجاز خود را راه‌اندازی کند.
شرکت ماموت خودرو به‌عنوان نماینده رسمی فولکس‌واگن سخت‌گیرانه‌ترین استانداردهای جهانی را برای تجهیز شبکه نمایندگی‌هایش اعمال کرده است و همین موضوع باعث شد تا از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دو سال پیاپی به‌عنوان رتبه نخست خدمات پس از فروش در دسته شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو با کمتر از ۱۰ نمایندگی انتخاب شود.

مکث موتور با یک ورود جنجالی و با یک محصول قدرتمند و پر آپشن و البته با قیمت گذاری بسیار رقابتی پا به بازار گذاشت که این ورود نشان می دهد هدف‌هایی مشخص و البته بلندمدتی برای آینده دارد و قرار است به یک رقیب جدی در صنعت خودروسازی تبدیل شود.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar