اطلاعیه بهمن موتور برای ثبت نام کنندگان بسترن B30 و هاوال

سه شنبه 9 بهمن 97 ساعت 03:36
اطلاعیه بهمن موتور برای ثبت نام کنندگان بسترن B30 و هاوال

گروه بهمن موتور اطلاعیه جدیدی برای ثبت نام کنندگان خودروی بسترن و هاوال منتشر کرد.

قابل توجه متقاضیان محترم خودروی B30 (تکمیل وجه نشده با موعد تحویل آبان و آذر)

در مورد تعهدات خودروی B30 با موعد تحویل آبان و آذر سال جاری که تا کنون نسبت به تکمیل وجه اقدام ننموده‌اند به استحضار می‌رساند که تا این تاریخ هیچ گونه مکاتبه و یا توافقی از جانب مبادی ذیربط با این شرکت در مورد تعیین قیمت خودروی B30 انجام نگرفته است. لازم به ذکر است بعد از حصول نتیجه و کسب توافق در مورد قیمت، نسبت به اطلاع رسانی به متقاضیان محترم اقدام خواهد شد.

قابل توجه متقاضیان خودروی هاوال با موعد تحویل مهر و آبان

به منظور تأمین قطعات از شرکای تجاری، گفتو گو هایی در حال انجام می‌باشد که به محض حصول نتیجه در طول روزهای پیش رو، به متقاضیان محترم اطلاع رسانی خواهد شد

بر اساس آخرین توافقات، مقرر شده است که به شمار موجودی قابل تحویل این خودرو (اعم از تکمیل شده و در فرآیند تکمیل و تجاری سازی)، دعوتنامه جهت تکمیل وجه به ترتیب اولویت ثبت نام و هم اعمال شروط مختلف ابلاغی از مبادی ذیربط، ارسال گردد.

جهت مشتریان محترمی که تمایل به تبدیل خودروی ثبت نامی خود به خودروی B30 داشته باشند، شمار محدودی خودرو به این منظور اختصاص یافته که این دسته از متقاضیان می‌توانند جهت آگاهی از شرایط تبدیل به نمایندگی‌های مجاز بهمن موتور مراجعه فرمایند.

مذاکراتی با مبادی ذیربط در مورد تعدیل نرخ سود محاسباتی ودایع پرداختی، در حال انجام می‌باشد که به محض حصول توافق، به اطلاع متقاضیان محترم رسانیده خواهد شد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "اطلاعیه بهمن موتور برای ثبت نام کنندگان بسترن B30 و هاوال"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
محمد
مهمان

این همه بد قولی و افزایش یی رویه نرخ خودرو تازه منت میزارن میگن میخوایم یه خورده سود پولارو تعدیل کنیم. جمع کنین این مسخره بازیو