اطلاعیه مهم سایپا در مورد قیمت‌های بازار

اطلاعیه مهم سایپا در مورد قیمت‌های بازار

شرکت خودروسازی سایپا با انتشار اطلاعیه‌ای از تداوم برنامه این شرکت برای افزایش تولید و تنظیم بازار خودرو از طریق اجرای مستمر طرح فروش فوری و عمل به تعهدات قبلی خبر داد.

مشروح این اطلاعیه به شرح زیر است:

به اطلاع تمامی هم وطنان گرانقدر به خصوص مشتریان محترم خرید محصولات شرکت خودروسازی سایپا می‌رساند، این شرکت با حمایت دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت و همکاری همه نهادهای ذیربط و همچنین با اتخاذ تمهیدات و تدابیر مدیریتی، برنامه افزایش تولید و عرضه خودرو و هم عمل به تعهدات قبلی در سال جدید را مثل ماه‌های پایانی سال پیش، با جدیت دنبال می‌کند.

بر همین اساس با توجه به استمرار قطعی طرح فروش فوری و ادامه روند عرضه خودرو توسط سایپا همچنانکه در اسفند ماه سال اخیر بعد از یک دوره افزایش مقطعی، قیمت بعضی محصولات این شرکت متعادل گردید، اکنون هم قیمت محصولات تثبیت شده و دارای ثبات باشد.

پس از تمامی علاقه‌مندان به خرید محصولات سایپا درخواست می‌شود به شایعات بی‌پایه و اساس مانند احتمال کاهش تولید و یا افزایش قیمت‌ها در آینده، توجه نکرده و برای خرید خودرو، با آرامش خاطر محصولات مورد نیاز خود را از طریق مبادی اعلامی این شرکت مانند سایت اینترنتی فروش فوری خریداری کنند و اطمینان داشته باشند شرکت سایپا همه تلاش خود را برای افزایش تولید و عرضه خودرو و کنترل قیمت‌ها در بازار خواهد کرد.

شرایط فروش فوری سایپا 

شرایط پیش فروش سایپا 

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید مدل 98

سایپانیوز

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

4 دیدگاه ها برای "اطلاعیه مهم سایپا در مورد قیمت‌های بازار"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
مهران
مهمان

۵١تومن پرایدو کردن میگن دیگه ثابت شد افزایش کاهش پیدانمیکنه

ارش
مهمان

جونه سایپا امکان نداره ما لیاقته مهربونیه شمارو نداریم لطفا خواهشا کمتر تولید کنیین بیشتر قیمت رو ببرین بالا ما نه پورش میخوایم نه بنز فقط پراید و ساینا میخوایم لطفا پراید رو بکنین ۱۰۰ میلیون تا به ارزشه واقعیه خودش برسه این کارو با صنعت بزرگ خودرو نکنین سایپا و ایرانخودرو چشم و چراغه این مردم هستند لطفا یکم از آپشن هایه پراید و ساینا کم کنین ممنون اه

محمد
مهمان

ما خیالمون از همین حرفا راحت و آسوده بود که این شد وضعمون

سعید
مهمان

قبله عید ساینا ۴۵.۵ ثبت نام شدش الان ۵۳.۵ قیمتش متعادل شد دیگه اونم روزی ۷ یا۸ تا