ام وی ام ۳۱۵ پلاس به زودی وارد بازار می شود

بروزرسانی در: جمعه 21 آذر 99 ساعت 16:12
ام وی ام 315 پلاس به زودی وارد بازار می شود

گروه مدیران خودرو در نظر دارد تا به زودی فیس لیفت جدید هاچ بک محبوب و پر طرفدار خود یعنی ۳۱۵ را وارد بازار نماید.

ام وی ام ۳۱۵ در سال ۱۳۹۱ وارد بازار ایران شد که به شدت مورد استقبال واقع شد. فیس لیفت دوم این محصول در سال ۱۳۹۳ و مدل اسپورت آن در سال ۱۳۹۴ وارد بازار ایران شد. این هاچ بک زیبا و مدرن همواره از فروش خوب و جایگاه مناسب در بازار ایران برخوردار بوده و حال گروه مدیران خودرو آماده می شود تا سومین فیس لیفت این محصول را وارد بازار نماید.

۳۱۵ جدید  با نام ۳۱۵ پلاس، شاهد تغییراتی در نمای جلوی خودرو است. طرح سپر جلو و جلو پنجره که ظاهر مدرن تری را به خودرو بخشیده و این تغییر کاملا بر چهره خودرو ملموس میباشد. در نمای جانبی هم رینگ های ۱۵ اینچی با طراحی جدید جلوه خاصی را به خودرو داده است و وجود راهنما بر روی آینه های جانبی هم از جمله تغییرات در بخش طراحی خودرو است.  اما با ورود به نمای داخلی ، شما کاملا با فضایی مشابه با ام وی ام ایکس ۲۲ ، مینی کراس پرطرفدار بازار مواجه می شوید. داشبورد ، صندلی ها و رنگ پوشش داخلی برای ۳۱۵ پلاس جدید و برای مشتریان ایرانی آشنا و مثبت می باشد. ارگونومی صندلی ها راحت تر و مناسب تر است و پوشش چرمی و دو رنگ آن حس بهتری را ایجاد می کند.

در بخش فنی :

در بخش فنی این خودرو دارای موتور ۱.۵ لیتری با قدرت ۱۰۷ اسب بخار می باشد که از سیستم انتقال قدرت ( گیربکس ) ۴ سرعته اتوماتیک برای سهولت در رانندگی از آن استفاده شده است که در مجموع هماهنگی مناسب میان موتور و سیستم انتقال قدرت وجود دارد که راضی کننده می باشد.

آپشن ها :

۳۱۵ پلاس در بخش آپشن های ایمنی و رفاهی با دست پر آمده است. سان روف برقی، فرمان برقی، کروز کنترل، سیستم کنترل فشار باد تایرها و همچنین سیستم  ESP ( کنترل پایداری الکترونیکی ) از آپشن های اضافه شده نسبت به نسل قبلی می باشد تا ۳۱۵ پلاس یک سر و گردن بالاتر و مجهزتر نسبت به رقبایش راهی بازار کشور گردد و موفقیت مدل های قبلی را تکرار نماید.

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar