بازدید مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو از نمایندگی‌های کرمان و یزد

بروزرسانی در: سه شنبه 10 اردیبهشت 98 ساعت 05:09
بازدید مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو از نمایندگی‌های کرمان و یزد

همزمان با بازدیدهای نظارتی تیم مدیریتی خدمات پس از فروش ایران خودرو از روند اجرای طرح جشنواره خدمات نوروزی این گروه، شهرهای کرمان، رفسنجان، مهریز و یزد میزبان مدیران ارشد این گروه شد.

بازدید مدیران ارشد خدمات پس از فروش ایران خودرو از نمایندگی‌های مجاز و ناوگان امداد جاده‌ای استان‌های کرمان و یزد

این تیم مدیریتی از روزهای اول سال جدید به منظور نظارت بر حسن ارائه خدمات به هموطنان به شهرهای گناگون کشور سفر کرده و با حضور در نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو در شهرهای مختلف استان‌های سیستان و بلوچستان، البرز، قزوین، زنجان، گلستان، تهران و خوزستان در جریان ارائه خدمات به مسافرین نوروزی قرار گرفته است.

در این راستا با نزدیک شدن به روزهای پایانی تعطیلات نوروزی تیم مدیریت خدمات پس از فروش این بار به استان‌های کرمان و یزد سفر کرده و از نزدیک به بررسی نحوه ارائه خدمات به مسافران نوروزی پرداختند.

در این بازدیدها که با هدف بررسی شرایط خدمت رسانی به مشتریان و یکسان سازی ارائه خدمات در سراسر کشور و همچنین بهبود فرآیندها انجام می‌گیرد، نمایندگی‌های مجاز در دورترین استان‌ها هم مورد بررسی قرار گرفته و از نزدیک بر نحوه خدمت رسانی آنها نظارت می‌شود. همچنین بررسی مشکلات نمایندگی‌ها و ابلاغ برنامه‌های نوین در راستای ارتقای شبکه خدمات طرح‌ریزی هم به شبکه ارائه شده است.

براساس این گزارش، جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو، از ۲۶ اسفند ماه ۹۷ شروع و تا ۱۷ فروردین ۹۸ ادامه دارد و در این مدت ۲۶۵ نمایندگی به طور یک شیفت یا دو شیفت و ۱۲۲ فروشگاه مجاز عرضه لوازم یدکی ایساکو، به هموطنان خدمت‌رسانی می‌کنند.

لازم به ذکر است میانگین زمان انتظار ارائه خدمات امداد خودرو ایران با ۳ درصد کاهش به ۲۴.۴۹ دقیقه رسیده که این موضوع یک رکورد جدید به شمار می‌آید. همچنین مدت زمان انجام تعمیرات به طور متوسط در ۱.۲ روز و کاهش ۳۲ درصدی زمان آن نسبت به مدت مشابه رسیده است.

شرکت صنعتی ایران خودرو با توجه به شرایط جوی و بحران حاصل از سیل اخیر اکیپ‌های امدادی فوق العاده‌ای را علاوه بر نیروهای فعال در جشنواره نوروزی، برای امدادرسانی به هموطنان سیل زده به مناطق گوناگون کشور اعزام کرده و این اکیپ‌ها همچنان برای ارائه هر گونه خدمات در این شهرها مستقر هستند.

تسنیم

فروش اقساطی ایران خودرو 

فروش نقدی ایران خودرو 

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar