تهران و کرج رکورددار سفر!

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:36
تهران و کرج رکورددار سفر!

رئیس سازمان راهداری گفت: از ساعت ۱۲ روز ۳۰ مرداد تا ساعت ۸ امروز، نزدیک به ۷.۸ میلیون رفت و آمد در جاده‌ها ثبت شد که بیشترین میزان خروجی مربوط به استان‌های تهران و البرز و بیشترین میزان ورودی متعلق به استان های مازندران، گیلان و همدان بود.

عبدالهاشم حسن نیا اظهار داشت: همزمان با ایام عید سعید قربان و تعطیلات آخر هفته حجم سفرهای هموطنان در طول محورهای مواصلاتی کشور افزایش یافته است.

وی ادامه داد: بررسی آمار ورودی و خروجی استان‌ها طبق اعلام مرکز مدیریت راه های کشور از ساعت ۱۲ ظهر مورخ ۳۰ مرداد ماه لغایت ۸ بامداد امروز ۱ شهریور ماه حاکی است مجموع ورودی و خروجی استان‌ها در این مدت بیش از هفت میلیون و ۷۶۹ هزار و ۲۱۲ مورد رفت و آمد بوده که بیشترین میزان ورودی و خروجی به ترتیب مربوط به استان های البرز، مازندران، تهران، گیلان، قم و همدان بوده است.

حسن‌نیا افزود: در این مدت بیشترین میزان خروجی مربوط به استان‌های تهران و البرز و بیشترین میزان ورودی متعلق به استان های مازندران، گیلان و همدان بوده است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ذکر کرد: با توجه به اهمیت ایمنی و سلامت سفر هموطنان و پیشگیری از ترافیک و راهبندان در سطح شبکه راه‌های کشور، توصیه می شود مسافران بازگشت خود را به ساعات پایانی تعطیلات موکول کنند و با مدیریت و زمان بندی صحیح اقدام به بازگشت کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین اظهار داشت: به هموطنان توصیه می شود پیش از شروع سفر ضمن تماس با مرکز مدیریت راه های کشور با شماره ۱۴۱ از وضعیت راه ها مطلع شوند و مسیر و زمان مناسب را برای سفر انتخاب کنند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar