حل مشکلات کامیون داران با ضرب الاجل دو هفته ای مجلس

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:36
حل مشکلات کامیون داران با ضرب الاجل دو هفته ای مجلس

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بررسی مشکل کامیون داران در نشست دیروز این کمیسیون خبر داد.

صدیف بدری با اشاره به جزییات جلسه روز سه‌شنبه (۲۲ خرداد) کمیسیون عمران مجلس، بیان کرد: یکی از دستور کارهای این جلسه، بررسی مشکلات کامیون داران بود که این نشست با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل کشور، معاون سازمان حمایت از مصرف کنندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، کانون انجمن‌های صنفی کامیون داران، گمرک کشور و سازمان برنامه و بودجه در کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران برگزار شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان این که حدود ۴۳۰ میلیون تن بار توسط ناوگان حمل و نقل کشور جابه جا شده و روزانه ۹۰ هزار بار نامه صادر می‌شود، ادامه داد: مشکلاتی که کامیون داران داشتند باعث اعتصاب آن‌ها و بوجود آمدن مشکلات حتی برای حمل تولیدات و متریال اولیه کشور شد.

وی گفت: دولت باید بیش از پیش به مسائل و مشکلات کامیون داران دقت کرده و سعی در جهت بهبود و رفع مشکلات آنها داشته باشد و حتی درباره مشکلات سوخت این رانندگان و روغن آن‌ها نیز تدابیری را در نظر بگیرد.

وی ادامه داد: دلیل عمده بوجود آمدن مشکلات ذکر شده برای سیستم حمل بار کشور، سوء مدیریت مسئولان است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که اخذ حق کمیسیون غیرمنطقی و حتی تا ۷۰ درصد نیز از سوی شرکت‌های حمل و نقل بار از رانندگان دیگر مشکل کامیون داران بوده است، افزود: در این جلسه مهلت دو هفته‌ای برای برطرف کردن مشکل کامیونداران از سوی مجلس به مسئولان داده شد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar