کسب رتبه نخست خدمات فروش سال ۹۸ توسط بهمن موتور

دوشنبه 22 اردیبهشت 99 ساعت 11:31
کسب رتبه نخست خدمات فروش سال 98 توسط بهمن موتور

بهمن موتور موفق به کسب جایگاه نخست و رتبه برتر خدمات فروش گروه‌های خودروساز در سال ۹۸ شد.

مقایسه امتیاز نتایج کسب شده مربوط به ارزیابی خدمات فروش شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو در سال ۹۸ نشان می‌دهد که بهمن موتور در بین گروه‌های خودروساز، مقام اول را به دست آورده است. این شرکت با یک پله صعود در رتیه و جایگاه نسبت به سال ۹۷، به جایگاه نخست و رتبه برتر خدمات فروش در حوزه خودروهای سبک دست یافت.

این گزارش حاصل مصاحبه با ۲۴۲ هزار مشتری بر اساس نتایج عملکرد، کیفیت، سرعت و هزینه خدماتی مثل وضعیت نمایندگی‌ها، سیستم‌های ارتباطی و اطلاعاتی، رعایت ضوابط مربوط به روش‌های فروش، فرآیند پاسخگویی و رسیدگی به شکایت مشتریان و... است.

از سوی دیگر بهمن موتور در رویه‌های اجرایی تعریف شده در سیستم مدیریتی شرکت‌ها هم رتبه نخست داشته و در سال‌های اخیر با سرمایه گذاری صحیح توانسته در بخش آموزش نیروهای شبکه فروش خود عملکرد مناسبی را داشته باشد.

لازم به ذکر است ضمن آنکه بهمن موتور از شرکت‌های مجموعه هلدینگ شرکت بهمن است که بزرگترین گروه خودروسازی خصوصی داخلی در کشور محسوب می‌شود، مطابق با آخرین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) ، نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت و تنها نهاد رسمی ارزیابی خودروسازان و واردکنندگان خودرو در کشور، در سال ۹۷ هم موفق شد رتبه دوم خدمات فروش را در میان شرکت‌های تولید کننده خودروهای سبک از آن خود کند.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar