ماموت دیزل موفق به کسب مقام نخست خدمات پس از فروش شد

سه شنبه ۱۷ مهر ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲
ماموت دیزل موفق به کسب مقام نخست خدمات پس از فروش شد

براساس اعلام آخرین نتایج ارزیابی سال ۹۷ شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، گروه ماموت دیزل موفق به کسب مقام نخست خدمات پس از فروش شرکتهای عرضه کننده خودروهای سنگین شد.

این ارزیابی‌ها بطور سالیانه زیر نظر وزرات صنعت، معدن و تجارت از بین تمامی گروه‌های عرضه کننده خوردوهای سنگین در سطح ایران و بر اساس الزامات قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو مصوب مجلس شورای اسلامی، آیین نامه اجرایی حمایت از مصرف کنندگان خودرو مصوب هیئت دولت و دستورالعمل شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش انجام می‌پذیرد.

در سال ۹۷ شمار ۱۷ شرکت عرضه کننده خودرو سنگین و ۴۱۰ نمایندگی مجاز خودرو سنگین (اعم از تولیدکننده و واردکننده) مورد ارزیابی قرار گرفتند که براساس این ارزیابی امتیاز کل گروه ماموت دیزل در سال ۹۷ معادل ۷۸.۹ درصد بوده است که نسبت به سال اخیر ۶ درصد افزایش داشته است.

طبق این گزارش، گروه ماموت دیزل  با کسب امتیاز ۷۴ در حوزه رضایت مندی مشتریان موفق گردید به طور مشترک جزء سه شرکت برتر در این شاخص قرار گیرد که این امر نشان دهنده نگاه ویژه این شرکت به نیازهای مشتریان خود می‌باشد.

لازم به ذکر است در ارزیابی خدمات پس از فروش صنعت نیمه یدک (تریلر) شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در سال ۱۳۹۷ هم گروه ماموت دیزل برای چهارمین سال متوالی موفق به کسب رتبه نخست گردید.

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar