خروج خودروی بدون پلاک از انبارها ممنوع است

چهارشنبه 21 خرداد 99 ساعت 14:09
خروج خودروی بدون پلاک از انبارها ممنوع است

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مالکان پارکینگ در صورت کشف خودرو بدون پلاک باید پاسخگو باشند و مسئولیت موضوع به عهده آنان است.

سیدیاسر رایگانی در حاشیه آیین تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مرکزی در جمع خبرنگاران با اشاره به هشدار سازمان تعزیرات حکومتی به مالکان پارکینگ در پذیرش خودروهای بدون پلاک اظهار کرد: روز پیش نشستی با حضور رئیس سازمان تعزیزات حکومتی کشور، رئیس سازمان حمایت و پلیس راهور تشکیل شد.

وی یادآوری کرد: در این جلسه یک مصوبه و توافقنامه با سه محور امضا شد و بر همین اساس پارکینگ‌ها ملزم شدند که از پذیرش هر نوع خودروی بدون پلاک خودداری کنند و این مسئله در گشت‌های مشترک تعزیرات بررسی می‌شود.

سخنگوی سازمان تعزیرات با ذکر این مطلب که مالکان پارکینگ در صورت کشف خودرو بدون پلاک باید پاسخگو باشند و مسئولیت موضوع به عهده آنان است، افزود: خودروسازان به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی حق خروج خودروی بدون پلاک از انبارهای خود را ندارند و بازرسی‌هایی که بر اساس شناسایی‌های اطلاعات‌ محور است با محوریت این سه دستگاه انجام می‌شود.

رایگانی گفت: همچنین استفاده از ظرفیت همه دستگاه‌ها به‌ خصوص دستگاه قضایی و دادستان دستگاه قضایی باید بیشتر شود تا التهاب موجود در بازار خودرو و دلال‌های کذاب که در این حوزه وجود دارند کاسته شود، چون که فشار آن بیشتر برای مردم و مصرف‌کننده است.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar