خودروهای فاقد استاندارد از خط تولید خودروسازان خارج می‌شوند

پنج شنبه 7 شهریور 98 ساعت 13:52
خودروهای فاقد استاندارد از خط تولید خودروسازان خارج می‌شوند

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خودروهای فاقد استاندارد و کیفیت از خط تولید ۲ خودروساز مطرح کشور خارج می‌شوند.

«رضا رحمانی» روز پنجشنبه در بدو ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران افزود: خودروهای قدیمی و خودروهایی که نتوانند استانداردهای لازم را پاس کنند، از خط تولید خارج می‌شوند.

وی ادامه داد: این خودروها در سایپا پراید و در ایران خودرو پژو ۴۰۵ بوده که باید با انجام برنامه ریزی‌های لازم خودروهای جدید و با کیفیت جایگزین آنها شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جواب به پرسشی مبنی بر پیگیری وضعیت شرکت هپکو اراک یادآوری کرد: وضعیت این شرکت در سفر امروز به استان مرکزی و نشست اقتصاد مقاومتی پیگیری و برنامه‌های این وزارتخانه در مورد آن اعلام می‌شود.

حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکز، بازدید از شرکت کاغذ پاسارگاد، بازدید از صنایع نخ خمین، حضور در گلزار شهدا، بازدید از طرح شرکت مانا انرژی این شهرستان، بازدید از طرح تولید کاغذ از سنگ، بهره برداری از طرح توسعه شرکت ستگستان محلات، آغاز عملیات اجرایی دار القرآن نیم ور، بهره برداری از گروه پارس بافت دلیجان و آغاز عملیات اجرایی طرح شرکت قیر اسپادانای دلیجان از جمله برنامه‌های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان مرکزی است.

استان مرکزی به عنوان چهارمین قطب صنعت کشور و بهره مندی از ۲ هزار و ۹۰۰ واحد صنعتی، ۱۲ شهرستان و بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

ایرنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar