سایپا خودروهای پیش فروش شده را با قیمت قدیم تحویل می‌دهد

بروزرسانی در: دوشنبه 8 بهمن 97 ساعت 11:31
سایپا خودروهای پیش فروش شده را با قیمت قدیم تحویل می‌دهد

مراسم دیدار مدیران ارشد سایپا با متقاضیان بر اساس تاریخ اعلامی ، دیروز (شنبه) در مجموعه سازه گستر سایپا(کفش ملی سابق) برگزار شد.

مراسم دیدار مدیران ارشد سایپا با متقاضیان بر اساس تاریخ اعلامی ، امروز (شنبه) در مجموعه سازه گستر سایپا(کفش ملی سابق) برگزار شد.

در این دیدار عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل شرکت سایپا در فروش و خدمات پس از فروش، ناصر آقا محمدی مدیرعامل پارس خودرو، فریبرز شهباز مدیرعامل سایپا سیتروئن ، حسین خضری مدیرعامل سایپا دیزل، بهزاد پناهی مدیرعامل سایپا یدک ، محمد زارع پور مدیرعامل زامیاد و تنی چند از مدیران ارشد شرکت خودرو سازی سایپا به سوالات متقاضیان پاسخ گفتند.

در این مراسم بابایی نماینده ویژه مدیرعامل شرکت سایپا در فروش و خدمات پس از فروش با اشاره به تحویل خودروهای ثبت نامی تا پیش از دی ماه به قیمت قدیم به متقاضیان گفت: ملاک قیمت گذاری زمان قید شده تحویل خودرو در دعوتنامه متقاضیان است و خودروهایی که موعد تحویل آنها پیش از دی ماه بوده با قیمت قدیم تحویل خواهند شد.

قیمت قطعی سیتروئن C3 / بهمن ۹۷

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها برای "سایپا خودروهای پیش فروش شده را با قیمت قدیم تحویل می‌دهد"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
mahdi.noori
مهمان

دقت کنید گفته زمان تحویلی که در دعوتنامه قید شده اگه قبل از دی ماه باشه به قیمت قدیم میدیم.نکته اینجاست مگه کلا چند تا دعوتنامه با این وضعیت هست؟ از دی به بعد رو قراره به همون ۳۶ تومن حساب کنن.خدایا شر اینارو به خودشون برگردون

منصور
مهمان

عجیب!!؟؟
همچین حرکتی از سایپا بعید بود