دولت و وزارت صنعت باید از خودروسازان حمایت کند

چهارشنبه 17 بهمن 97 ساعت 12:39
دولت و وزارت صنعت باید از خودروسازان حمایت کند

فرماندار شهرستان ساری در بازدید از غرفه سایپا ضمن تاکید بر لزوم حمایت دولت از خودروسازان گفت: برگزاری نمایشگاه تخصصی خودرو در استان مازندران باعث افزایش فعالیت قطعه سازان و تلاش آنها برای ارتقای سطح دانش فنی می‌شود.

عباس علی رضایی فرماندار شهرستان ساری با حضور در نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته استان مازندران و بازدید از غرفه شرکت خودروسازی سایپا گفت: تنوع محصول و ارتقای کیفیت خودروهای شرکت سایپا همواره مورد توجه مشتریان بوده و این گروه با نیم قرن سابقه توانسته سهم بازار داخلی و خارجی خوبی را نصیب مجموعه خود کند.

وی با تاکید بر لزوم حمایت دولت از صنایع داخلی افزود: بی تردید برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی خودرو و قطعات در استانها باعث ایجاد تعامل دو سویه بین خودروسازان و قطعه سازانی خواهد بود که در راستای بومی سازی قابلیت رقابت با همتایان خارجی خود را دارند.

رضایی در ادامه با تقدیر از عملکرد شرکت سایپا در رو به رو شدن با وضعیت حساس تحریم‌ها گفت: بحث اشتغالزایی و حفظ منابع انسانی متخصص همواره مورد توجه سایپا بوده است و به جرات می‌توان سایپا را پرچمدار اشتغالزایی و حامی دولت در روزهای سخت معرفی کرد.

وی افزود: بی شک دولت و وزارت صنعت می‌بایست از خودروسازان حمایت کند و شرکت سایپا هم در طول سال‌های گذشته ثابت کرده که می‌تواند بحران‌های اقتصادی و مشکلات تحریم‌ها را با مدیریت و درایت خود حل و فصل کند.

لازم به ذکر است که نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات و صنایع وابسته استان مازندران در دهکده تجاری کاسپین نیاوران از سه شنبه ۱۶ بهمن شروع شده و تا ۱۹ ادامه خواهد داشت و از ساعت ۱۵ الی ۲۱ میزبان مردم این استان خواهد بود.

همچنین شرکت خودروسازی سایپا به منظور معرفی دستاوردها و خدمات خودرویی خود با نمایش خودروهای ساینا برقی، رهام، ون مسافرتی زامیاد، کامیون کشنده ۳۸۰، پادرا، ریچ، فوتون و کشنده KX در این نمایشگاه حضور پر رنگی داشته و پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان است.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar