اینترنتی شدن شماره گذاری خودرو

سه شنبه 17 اسفند 00 ساعت 09:54
اینترنتی شدن شماره گذاری خودرو

سردار سید کمال هادیانفر ناجا صبح سه شنبه در همایش سراسری و نشست تخصصی روسای پلیس راهور  و معاونان و روسای مراکز تخصصی ستاد پلیس راهور با بیان اینکه شماره گذاری اینترنتی خودرو  در سال آینده در سراسر کشور راه‌اندازی خواهد شد، گفت: زیر ساخت‌ها برای شماره‌گذاری درب منزل در حال آماده‌سازی است و سال آینده اجرا خواهد شد. 

وی درباره پلاک سوم وسیله که مصوب قانون است و در سال ۱۴۰۰ به تصویب فرماندهی ناجا در آمده است، گفت: قانون پلاک سوم در سال آینده به اجرا درخواهد آمد. 

هادیانفر با بیان اینکه سامانه مدیریت یکپارچه ترافیک در سال آینده اجرا می شود ، افزود: ۳۰ دستگاه در این سامانه حضور دارند و با راه‌اندازی آن در طول پنج دقیقه‌ به تصادفات رسیدگی خواهد شد. 

رئیس پلیس راهور ناجا تاکید کرد: در سال آینده رسیدگی به اعتراضات به صورت سیستمی انجام خواهد شد و دیگر نیاز به حضور نیست.

وی توسعه پهپادها  را یکی دیگر از برنامه ها عنوان کرد و گفت: این کار در دستور کار پلیس قرار دارد و امیدواریم با توسعه پهپادها بتوانیم از آن ها برای اعمال جریمه و همچنین کنترل راه‌های فرعی استفاده کنیم.

هادیانفر قانون مداری، پرهیز از خطر آرامش در سفر را شعار پلیس راهور برای سفرهای نوروزی ۱۴۰۱ عنوان کرد و افزود: رزمایش ترافیکی نوروز ۱۴۰۱ در تاریخ ۲۴ اسفند ماه برگزار خواهد شد و همچنین برابر پیش‌بینی‌ها افزایش ۱۵ تا ۳۰ درصدی در سفرهای نوروزی را خواهیم داشت.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar