کامیونت تایگر وی شرکت سیبا موتور موفق به کسب ۳ ستاره کیفی شد

دوشنبه ۵ شهریور ۹۸ ساعت ۱۳:۰۷
کامیونت تایگر وی شرکت سیبا موتور موفق به کسب 3 ستاره کیفی شد

بر اساس جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از ارزیابی کیفی خودروهای سنگین تولیدی در تیر ماه سال ۹۸، کامیونت ۶ تن گروه سیبا موتور در بین خودروهای داخلی با ارتقا موفق به کسب سه ستاره کیفی شد.

این کامیونت ۶ تن که مدل تایگر وی گروه سیبا موتور به حساب می‌آید نخستین کامیونت چینی تولید داخل محسوب می‌شود که سه ستاره کیفی را کسب کرده است.

این خودرو که دارای چهار سیلندر خطی، ۱۶ سوپاپ، توربوشارژ است ، به سیستم کنترل آلایندگی  SCR هم تجهز شده  است  و از دومدار مستقل تمام پنوماتیکی مجهز به ABS با برند  wabco هم بهره می‌برد.

لازم به ذکر است در بین خودروسازان داخلی بهتر است بگوییم که شرکت بهمن عملکرد فوق العاده ای در مسیر داخلی سازی محصولات خود طی سالهای گذشته داشته است به طوری که سیاست داخلی سازی شرکت بهمن استفاده از پتانسیل همه قطعه سازان کشور است در این فرایند داخلی‌سازی، قطعات و مواد اولیه خودروهای تولیدی در کشور به جای واردات، از طرف قطعه‌سازان داخلی تولید می‌شود که این موضوع، رشد اشتغال، ایجاد ارزش افزوده و افزایش تولید ناخالص داخلی را به دنبال دارد و به همین خاطر داخلی‌سازی خودروها همواره یک هدف محوری در صنعت خودرو به خصوص گروه بهمن به شمار می‌آید.

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar