گزارش کیفی خودروهای داخلی در آذر ۹۹

سه شنبه 30 دی 99 ساعت 12:00
گزارش کیفی خودروهای داخلی در آذر ۹۹

بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی انجام شده در آذرماه امسال ۳ خودرو (دو خودروی سبک و یک خودروی سنگین) موفق به کسب ۵ ستاره کامل کیفی شدند.

گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در آذرماه امسال توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده است.

۵ خودرو با سه ستاره کیفی در گروه وانت

در آذر ماه امسال در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی شرکت ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی به دست آورد.

در لیست قیمتی دو گروه خودروهای سبک و در بخش وانت هم وانت های کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دو کابین تیپ ۳ از تولیدات گروه بهمن موتور، خودرو سایپا ۱۵۱ گروه سایپا بن‌رو و همچنین وانتنیسان ریچ زامیاد موفق به کسب سه ستاره کیفی شده‌اند.

در همین گروه، وانت آریسان گروه ایران خودرو دیزل با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفته است و وانت‌های نیسان تک سوز و دوگانه سوز شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند.

۲ خودروی سبک با ۵ ستاره کامل کیفی

در گروه سبک بخش سواری در لیست قیمتی یک، نیومزدا ۳ گروه بهمن موتور موفق به کسب ۵ ستاره کامل کیفی شد.

در این لیست قیمتی، خودرو تیگو۷ تولید شده در شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی دریافت نموده است.

همچنین در لیست قیمتی ۲، پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو/ایکاپ موفق به کسب ۵ ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را به همراه نیومزدا ۳ در میان تمامی خودروهای سبک در آذرماه امسال به خود اختصاص داد.

هایماS7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان و SWM G01F شرکت سیف خودرو چهار ستاره کیفی را از آن خود نموده و به عنوان باکیفیت ترین خودرو SUV مونتاژی معرفی شدند.

JAC_S3و JAC_S5 کرمان موتور در این لیست قیمتی سه ستاره‌ای شدند و SWM G01 سیف خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آورد.

در این گروه و این کلاس قیمتی MVM X33S مدیران خودرو هم دو ستاره کسب کرد.

تولید ۴ خودرو سواری با ۴ ستاره کیفی در آذر‌ماه امسال

همچنین در کلاس قیمتی چهار، خودروهای پژو ۲۰۷ و دنا پلاس از ایران خودرو هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این لیست قیمتی، رانا، پژو ۲۰۶SD، پژو ۲۰۶ و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو هم سه ستاره ای شدند.

در این لیست، سمند تبریز ایرانخودرو تبریز، پژو پارس خراسان ایران خودرو ، پژو پارس کرمانشاه ایران خودرو، پژو پارس ایران خودرو ، پژو پارس مازندران ایران خودرو مازندران همگی ۳ ستاره کیفی را از آن خود کردند.

همچنین پژو پارس فارس ایران خودرو فارس، پژو پارس اتوماتیک ایرانخودرو کرمانشاه، پژو پارس صنایع خودروسازی فردا و سورن ایران خودرو تبریز نیز سه ستاره کیفی کسب کردند.

پژو ۴۰۵ خراسان ایران خودرو نیز در این لیست قیمتی، دو ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در سطح قیمتی پنج هم کوییکR پارس خودرو، کوییک و تیبا ۲ و تیبا ۲ پلاس شرکت سایپا، ساینای کاشان و تیبای سایپا سیتروئن و همچنین ساینای پارس خودرو موفق به دریافت ۳ ستاره کیفی شدند.

کامیونت ایسوزو NMR85 با کیفیت ترین خودروی سنگین در آذر‌ماه

در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو NMR85 بهمن دیزل موفق به کسب ۵ ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را در میان تمام خودروهای سنگین در آذرماه از آن خود کرد.

این خودرو سنگین در ارزشیابی مهرماه و آبان ماه هم توانست ۵ ستاره کامل کیفی را از آن خود کند.

کامیونت ایسوزو NPR75K و کامیونت شیلر بهمن دیزل چهار ستاره کیفی کسب کردند و کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل هم سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش کامیون هم کامیون ایسوزو NPR75M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی به دست آورد.

کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل هم سه ستاره کیفی به دست آوردند.

در بخش کشنده‌، خودروی کشنده نیو فوتون ۴Auman H شرکت ایران خودرو دیزل توانست چهار ستاره کیفی را به دست آورد و کشنده FAW J6 سیباموتور نیز چهار ستاره ای شد.

در این بخش، کشنده سیتراک C7 متعلق به شرکت پیلسان، سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش مینی بوس نیز مینی بوس ایسوزو سحر شرکت بهمن دیزل چهارستاره کیفی به دست آورد و شیلر بهمن دیزل نیز در لیست چهار ستاره ها قرار گرفت.

همچنین مینی بوس آرین از تولیدات شرکت ایران خودرو دیزل نیز توانست ۳ ستاره کیفی را از آن خود کند.

ایران جیب

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها برای "گزارش کیفی خودروهای داخلی در آذر ۹۹"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
کوروش وطن خواه
مهمان

نویسنده فکر میکنم یه چیزی زده ضایعات فلزی ایران گاری و خرپا ستارشون کجا بود که گورشون باشه

کارشناس فنی
مهمان
اینطوری بی ضوابط هم نیست دوست عزیز در ابتدا باید بگم طبق قوانین اداره کل استاندارد ایران کلیه وسایل ۴ چرخ که با هر نوع جنس و موتور و ایمنی صرف این که فقط راه بره چه بسا با قاطر حائز دریافت ۳ ستاره میشه که برای شروع کار کافیه سپس بعد از اون داشتن صندلی ، بوق ، برچسب قرمز روی در میتونه از ۱ تا ۲ ستاره دریافت کنه که باز ضوابط خاص خودش رو داره و تحت نظارت کامل اورگانهای مربوطه میباشد . لذا با شرایط فوق ستاره های محصولات میتونن اطلاعات بسیار مهمی رو به خریداران… بیشتر