رزرو مجوز طرح ترافیک در سال 99

یکشنبه 27 بهمن 98 ساعت 16:07
رزرو مجوز طرح ترافیک در سال 99

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک در خصوص رزرو مجوز طرح ترافیک در سال 99 توضیحاتی ارائه کرد.

عمار سعیدیان‌فر  در خصوص رزرو مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک در سال 99، اظهار کرد: در سال آینده شهروندان باید برای ورود به محدوده طرح ترافیک حساب خود را به‌اندازه‌ روزهایی که قصد رزرو دارند، شارژ کنند؛ بنابراین در سال 99 شرایط این‌طور نیست که شهروندان بتوانند حساب خود را شارژ کنند، وارد محدوده شوند و هزینه از حسابشان برداشت شود.

وی ادامه داد: امکان رزرو سالانه برای ورود به محدوده طرح وجود ندارد و رزروها به طور هفتگی است، بر این اساس شهروندان می‌توانند از ظهر چهارشنبه هر هفته نسبت به رزرو مجوز ورود به محدوده، تا چهارشنبه هفته بعد، اقدام کنند. چنانچه به هر دلیلی از ورود به محدوده طرح در روز رزروشده منصرف شوند، تا ساعت 6 صبح همان روز فرصت لغو دارند؛ در غیر این صورت طبق مصوبه شورای شهر باید 20 درصد رقم پایه ورود به محدوده طرح را بپردازند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک تصریح کرد: اگر برای فردی شرایط خاص و فوری پیش آمد و در حالی مجبور به ورود به محدوده طرح ترافیک شد که رزرو را انجام نداده، می‌تواند پس از اتمام کار خود تا ساعت 24 همان روز نسبت به رزرو مجوز اقدام کند. همچنین اگر فردی بدون رزرو وارد محدوده شود و حتی از امکان رزرو همان روز استفاده نکند، باید بیشترین رقم مجوز ورود به محدوده را بپردازد.

وی یادآوری کرد: در صورت تأیید مصوبه شورای شهر از طرف فرمانداری، حداقل هزینه‌ ورود به محدوده برای فردی که دارای معاینه فنی برتر است، 16 هزار و 464 تومان و حداکثر هزینه برای فردی که معاینه فنی عادی دارد، 54 هزار و 400 تومان تعیین شده است.

سعیدیان‌فر اضافه کرد: سقف مجوزهای ورود به محدوده طرح ترافیک 103 هزار مجوز است و به طور روزانه هم امکان فروش 40 هزار مجوز وجود دارد. این وضعیت در سال 99 هم تغییری نخواهد کرد.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar