سانگ یانگ رکستون در ایران مونتاژ میشود + قیمت

بروزرسانی در: سه شنبه 6 مهر 00 ساعت 13:51
سانگ یانگ رکستون در ایران مونتاژ میشود + قیمت

سرانجام پس از ماه ها خط تولید محصولات رکستون و تیوولی در یک شرکت داخلی راه‌ اندازی و نخستین خودروها تولید و روانه بازار شد.

در روزهای گذشته فیلم ها و تصاویری از رکستون ۲۰۲۱ در فضای رسانه ای خودرو ایران منتشر شده است که نشان می دهد نورا موتور پارس موفق به تولید این خودرو در ایران شده است. بر اساس اطلاعات "پرشین خودرو" شرکت تولیدکننده محصولات سانگ یانگ در ایران به عنوان بازوی تولیدی رامک خودرو نماینده خودروساز کره ای در ایران فعالیت می کند.

بر اساس اطلاعات موثق، تعدادی خودروی رکستون در نورا موتور پارس تولید شده که قرار است تعهدات معوق رامک خودرو را تامین کند.

گویا نورا موتور پارس این محصول را با قیمت ۲.۵ میلیارد تومان واگذار خواهد کرد که با کسر سود مشارکت و تخفیف های ارائه شده رقمی در حدود ۱.۹ میلیارد تومان برای خریداران تمام می شود.

البته از چگونگی معادل سازی مبالغ پرداخت شده در سال ۱۳۹۷ توسط خریداران اطلاعی در دست نیست.

باید گفت که داستان تولید محصولات سانگ یانگ در نورا موتور پارس به همین جا ختم نمی شود چرا که تیوولی نیز در حال طی کردن مراحل تولید در این شرکت است. بطوریکه تیوولی در نسخه فیس لیفت معمولی و توربو نیز در نورا موتور پارس به صورت SKD تولید خواهد شد.

قیمتی که برای تیوولی فیس لیفت در نظر گرفته شده است احتمالا کمی بیش از یک میلیارد تومان خواهد بود.

رکستون جدید با "مدل ۱۴۰۰" در بازار آزاد با قیمتی در حدود ۳.۵  میلیارد تومان قیمت گذاری میشود.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "سانگ یانگ رکستون در ایران مونتاژ میشود + قیمت"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
کوروش وطن خواه
مهمان

مملکت بی صاحاب قشنگ دیوونه خونس تو ترکیه با ۱تا ۱.۵ میلیارد بنز و بی ام و مدل سال سواری اینجا گاگولی را ۳.۵ میکنند تو پاچه ملت تا دسته بدون لیدوکائین ولوبریکانت