طرح امداد نوروزی سایپا آغاز شد

پنج شنبه 23 اسفند 97 ساعت 15:06
طرح امداد نوروزی سایپا آغاز شد

شرکت خودروسازی سایپا، مانند سنوات گذشته همزمان با فرا رسیدن تعطیلات نوروز، طرح امداد نوروزی را از ۲۵ اسفند و در محورهای پر رفت و آمد از امروز (۲۳ اسفند) تا ۱۶ فروردین ماه برقرار می‌کند که در این طرح، خدمات امدادی به خودروهای با کمتر از عمر پنج سال ساخت رایگان است.

عباس فخاریان رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا در معرفی این طرح اظهار کرد: طرح امداد نوروزی ۹۸ با پوشش تمامی خودروهای شرکت سایپا در دوره گارانتی و وارانتی و ارائه خدمات تعمیرگاهی و امدادی به طور شبانه روزی از ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ شروع می‌شود و تا ۱۶ فروردین ۹۸ به مدت ۲۱ روز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: البته با توجه به این که بعضی سفر خود را از امروز (پنجشنبه) شروع می‌کنند در محورهای خروجی شلوغ که پر رفت و آمد هستند، طرح نوروزی کلید خواهد خورد. این خدمات مربوط به نمایندگی‌های مجاز در غالب خدمات تعمیرگاهی از طریق پیش بینی کشیک برای نمایندگی‌های شبکه خدمات به تعداد مورد نیاز و همچنین خدمات امدادی از طریق استقرارهای امدادی در شهرها و محورهای پر رفت و آمد که کلیه خودروهای تولیدی شرکت سایپا در خدمت تعمیرگاهی و کلیه خودروهای تولیدی غیر گروه در خدمات امدادی را تحت پوشش قرار می‌دهد.

فخاریان بیان کرد: نهادها و سازمان‌ها و شرکت‌هایی در این طرح از جمله شرکت‌های تولیدی خودرو در گروه، شرکت‌های تأمین کننده قطعات گروه، گروه سایپا یدک، انجمن‌های صنفی نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت سایپا یدک در استان‌ها، مرکز ارتباط با مشتریان گروه و نهادها و سازمان‌های بیرونی همچون راهنمایی و رانندگی، پلیس راه، راهداری و… با گروه سایپا در اجرای طرح نوروزی همکاری دارند.

وی افزود: در این طرح کلیه خودروهایی که مراجعه می‌کنند را با اولویت خودروهای تولیدی گروه سایپا امدادرسانی می‌کنیم. خودروهای تولیدی شرکت سایپا که عمر آن‌ها کمتر از پنج سال باشد خدمات امدادی رایگان دریافت می‌کنند و طی ۲۱ روز هزینه‌ای از بابت خدمات امدادی پرداخت نمی‌کنند. برای خارج از این مورد، تعرفه مشخص دریافت خواهد شد. ضمن این که قیمت قطعاتی که نیاز به تعویض دارند مشخص و طبق یک مصوبه خواهد بود.

رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی با ذکر اینکه شماره تماس ۰۹۶۵۵۰ شماره تماس مرکز گروه است؛ گفت: طی تماس با این شماره دو ورودی وجود دارد که منو ورودی یک برای مواردی امدادی و منوی شماره دو مربوط به مرکز امور مشتریان است.

به گفته فخاریان، آموزش برای امدادگران چه در حوزه مسائل فنی و چه در حوزه مشتری مداری انجام گرفته است. علاوه بر این ابزار و تجهیزات به طور کامل تأمین شده است.

بهزاد پناهی مدیرعامل گروه سایپا یدک هم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: میانگین زمان انتظار برای مشتریان نزدیک به ۳۳ دقیقه است که در طرح نوروز ۹۷ میانگین زمان رسیدن امدادگر به ۳۱ دقیقه رسیده بود. تمام تلاش ما این است که در طرح امسال امدادگر زیر ۳۰ دقیقه برای خدمت‌رسانی در محل مشتری حاضر شوند. علاوه بر این در این طرح در حدود ۷۰۰ نمایندگی مجاز مستقیماً با ما کار می‌کنند و در مجموع باتوجه به شرکت‌های پیمانکار که در این طرح تحت پوشش ما هستند و ارائه خدمات می‌کنند، ناوگان امدادی به بیش از ۱۷۰۰ دستگاه می‌رسد که در این ایام خدمات رسانی می‌کنند.

وی در مورد کیفیت قطعات گفت: قطعاتی که با برند سایپا ارائه می‌شود، همگی هلوگرام سایپا به طور سه بعدی را دارند و به لحاظ کیفیت تضمین شده‌اند که می‌تواند اطمینان خاطر برای مشتریان به لحظه اصل بودن قطعات فراهم کند.

مدیرعامل گروه سایپا یدک در انتها هم در رابطه با شکایت نسبت به خدمات یا هرگونه پیشنهاد گفت: مشتریان می‌توانند با همان شماره‌های دریافت خدمات (۰۹۶۵۵۰) تماس بگیرند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar