لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی

سه شنبه 8 تیر 00 ساعت 13:22
لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اردیبهشت ۱۴۰۰ را منتشر کرد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت، بخش عمده مسئولیت ارزشیابی کیفی خودروها  در کشور را برعهده دارد. این شرکت نتایج این ارزشیابی را علاوه بر مقایسه با اهداف کیفی تعیین شده برای هرخودرو، براساس جدول سطوح کیفیت و حدود مجاز مصوب نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. گزارشی که از این بررسی‌ حاصل می‌شود را هرماه به وزارت صمت ارائه می‌کند.

فرآیند ارزشیابی کیفی خودروها به منظور آگاهی از تمام ایرادات موجود در خودرو به وسیله هدایت آدیت به کشف عیوب عملکردی و تاثیر حداکثری ایرادات ایمنی طراحی شده است. گفتنی است در ارزشیابی کیفی، خودرو از نظر عیوب ظاهری و عملکردی مورد بازرسی قرار می‌گیرد. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق دستورالعمل‌های موجود، خودروهای داخلی را در ۵ دسته قیمتی، مورد بررسی قرار داده و بسته به سطح کیفی و البته میزان رضایت مشتریان، بین ۱ تا ۵ ستاره کیفی را به آنها اختصاص می‌دهد. هدف اصلی از این گزارش، بهبود کیفیت خودروها، افزایش رضایت مشتریان و ایجاد رقابت مثبت بین خودروسازها است.

در ادامه گزارش ارزشیابی کیفی خودروها در اردیبهشت ۱۴۰۰ مشاهده می‌کنید.

 

لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی

 

ایران جیب

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "لیست باکیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
کوروش وطن خواه
مهمان

همشون از دم آشغالند و به درد نخور که به قیمت خودروی با ایمنی و کیفیت خارجی تا دسته تو پاچه ملت فرو میکنند اینا حتی یک ستاره هم ندارند