مشتریان بهمن موتور خیالشان از تأمین قطعه آسوده باشد

چهارشنبه 29 اسفند 97 ساعت 02:30
مشتریان بهمن موتور خیالشان از تأمین قطعه آسوده باشد

در فضای رقابتی امروز چیزی که استقبال از کالا را افزایش می‌دهد ارتقا کیفیت خدمات پس از فروش آن است و تنها راه رقابت با کالاهای مشابه خارجی و داخلی ارتقاء کیفی محصولات، ارائه خدمات و ایجاد نوعی اطمینان در مصرف کنندگان است.

این روزها در صنعت خودروسازی و به خصوص خدمات پس از فروش خودرو، حرف و حدیث‌ها و دل نگرانی‌های چگونگی شرایط گارانتی محصولات بسیار است و کماکان همه ما به نوعی با آن سر و کار داریم، این در حالی است که اکثر گروه‌های خودروسازی معتبر به خصوص شرکت بهمن راهکارهای مدون و برنامه‌ریزی شده‌ای برای شناسایی قطعات اصلی خودرو و تمایز آن از دیگر قطعات ارائه شده در بازار دارند و تاکنون توانسته‌اند شمار زیادی از سوء استفاده کنندگان را شناسایی و در ارائه و شناساندن قطعات خود و عرضه آنها به بازار حرفه‌ای‌تر عمل کنند. ولی جدای از ارائه خدمات پس از فروش از طرف شرکت بهمن، تأمین و توزیع قطعات یدکی و مدیریت آنها در بازار را هم می‌توان از دیگر قابلیت‌ها و امکانات این مجموعه در نظر گرفت.

امیر میرمنصف رئیس سازمان خدمات پس از فروش شرکت بهمن چندی پیش در جلسه خبری با خبرنگاران به تشریح شرایط کنونی انبارهای تأمین قطعات این شرکت پرداخت و از برنامه‌های کنونی و در دست اجرا برای ارتقا هر چه بهتر سطح خدمات رسانی به مشتریان محصولات این شرکت سخن به زبان آورد.

وی با تاکید بر نبود هیچگونه کمبود قطعات برای محصولات این شرکت و تلاش بر حذف واسطه گری در عرضه قطعات در بازار گفت: «شرکت بهمن انباری جدید به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در دو طبقه را به مجموعه خود اضافه کرده است که تمام قطعات شرکتهای مزدا، FAW، هاوال و ایسوزو در آن تأمین می‌شوند که با بسته بندی‌های اصلی، برچسب تأیید و گارانتی قطعات، هم اکنون موجود هستند و ضمن اینکه قطعات هاوال هم در این انبار به میزان کافی موجود است و برای تأمین قطعات این خودرو هیچگونه مشکلی نیست و در اختیار نمایندگی‌ها براساس نیازشان قرار خواهیم داد و این قول را می‌دهیم تا خریداران از لحاظ تأمین قطعات هیچ مشکلی نداشته باشند. ضمن اینکه برای تمام محصولات موظف به ارائه خدمات پس از فروش و تأمین قطعه تا ۱۰ سال هستیم. چون که تأمین به موقع قطعات در افزایش رضایت مشتریان، در اولویت حوزه فعالیت سازمان خدمات پس از فروش شرکت بهمن قرار دارد و بر همین اساس هم تلاش شده است در این زمینه مشکلی وجود نداشته باشد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar