مشکلات بیمه نامه سایپا رفع شد

بروزرسانی در: شنبه 6 مهر 98 ساعت 01:07
مشکلات بیمه نامه سایپا رفع شد

هدایت کار از مشخص شدن نحوه تسویه بدهی گروه خودروسازی سایپا با شرکت‌های بیمه‌گر و صدور بیمه نامه آن‌ها خبر داد.

علی هدایت کار، رئیس اداره نظارت بر بیمه  خودروهای کشور  در تشریح آخرین جزئیات از اختلاف بین گروه خودروسازی سایپا با شرکت‌های بیمه‌گر، گفت: خوشبختانه بیمه مرکزی نشست‌های گوناگونی را برای رفع حل اختلاف بین اعضا شرکت‌های بیمه کننده و خودروسازی سایپا برگزار کرده است  که این نشست‌ها نتایج مثبتی را هم  به دنبال داشت.

او بیان کرد: گروه خودروسازی سایپا اسناد تسویه و صورت جلسه در رابطه با نحوه تسویه بدهی با شرکت‌های بیمه‌ای را در نشست با بیمه مرکزی قرائت کرد، که بر این اساس بیمه مرکزی با محوریت بیمه ایران مجوز صدور بیمه نامه‌های خودروهای تولید گروه سایپا را به تمام شرکت‌های بیمه‌ای داد.

این مقام مسئول در جواب به این سؤال که آیا تعرفه بیمه‌های خودرو افزایش زیادی داشته است؟ گفت: علارغم اینکه تمام اقلام و خدمات در یک سال گذشته با افزایش نرخ همراه بوده‌اند بیمه‌ها افزایش تعرفه‌ای را تجربه نکردند. بیمه نامه بدنه خودرو سال‌هاست که افزایش تعرفه نداشته است و تنها امسال بیمه نامه شخص ثالث با افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی تعرفه پایه‌ای مواجه شده است.

هدایت کار ضمن تشریح فرآیند تغییر نرخ تعرفه‌های بیمه‌ای در کشور بیان کرد: حتی در بعضی از موارد شرکت‌های بیمه‌ای برای رقابت در بازار بیمه کشور، اقدام به کاهش تعرفه‌های خود در بیمه‌های آتش سوزی و دیگر بیمه‌های می‌کنند. خوشبختانه همکاری شرکت‌های بیمه با یکسان سازی تعرفه‌ای منجر شده است تا استقبال عمومی مردم به سمت بیمه افزایش قابل توجهی داشته باشد.

باشگاه خبرنگاران

قیمت محصولات سایپا

فروش فوری سایپا

فروش نقدی سایپا

فروش اقساطی سایپا

ثبت نام سایپا

قیمت پراید

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar