نخستین پژو 301 تولید شد

بروزرسانی در: شنبه 26 آبان 97 ساعت 17:39
نخستین پژو 301 تولید شد

اولین خودرو پژو 301، خودروی جدید ایکاپ با همکاری گروه ساپکو و سازندگان و با بیش از 60 درصد داخلی سازی، تولید شده که این عمل افتخاری برای صنعت و اقتصاد کشور است.

محمدرضا معتمد مدیر عامل گروه ایکاپ با ذکر این مطلب گفت: این میزان ساخت داخلی سازی محصول بالاتر از الزامات تعیین شده از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

وی با اشاره به این که سازندگان داخلی هم اکنون تولید آزمایشی قطعات را شروع کرده‌اند، افزود: امیدواریم طبق برنامه بتوانیم مجوزهای قانونی خود را تا پیش از پایان امسال دریافت کرده و تولید انبوه خودرو 301 را تا پیش از شهریور ماه سال آتی شروع کنیم.

معتمد تاکید کرد: گروه ایکاپ در حال انجام تعهدات خود درقبال متقاضیان ثبت نامی خودروهای 2008 است و وضعیت خدمات پس از فروش این خودرو بسیار خوب ارزیابی می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر 64 نمایندگی گرید یک در ایساکو در حال ارائه خدمات کامل و 40 نمایندگی گرید دو نیز در حال انجام خدمات فوری هستند که به تدریج شمار آنها افزایش خواهد یافت.

اخبارخودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

3 دیدگاه ها برای "نخستین پژو 301 تولید شد"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
داریوش
مهمان

خخخخخ
کشوری که توان تولید بطری نوشابه ارو نداره و نمیتونه همون پراید رو که ۲۵ ساله باهاش درگیره ارو تحویل مشتری بده یهویی شده خودروساز بین المللی و پژو ۳۰۱ تولید میکنه
ما هم که گوشامون درازه…. البته متاسفانه هست… اگه نبود وضعیتمون این نبود

علی
مهمان

دوباره میگن 60درصد داخلی که 40درصد خارجی باشه پس برا چی قیمت دو سه برابری میزارید روش لعنتیهالاا

ارش
مهمان

یه شلغم ببندین به دستتون چشم نخورید .چه افتخاری واسه ایران و ایرانی من که اصلا اشک تو چشام جمع شد واقعا ما تو صنعت خودرو ژاپن رو نابود کردیم و رده نخست هستیم چه سر بلندی واسه هر ایرانی اقا قیمتها خیلی پایینه لطفا ۴ برابر کنین تا بتونیم جوابه این سخت کوشی رو بدیم