هشتگ ها بازار خودرو را آشفته می‌کند!

دوشنبه 16 اردیبهشت 98 ساعت 14:22
هشتگ ها بازار خودرو را آشفته می‌کند!

وزیر صنعت، معدن و تجارت راهکار مقابله با تحریم‌ها را تسهیل امور و اعتماد به بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: دشمن روزانه چندین هزار هشتگ در فضای مجازی در خصوص خودرو و دیگر کالاهایی که ظرفیت بحران‌سازی دارند، ایجاد می‌کند تا فضا را به هم بریزد.

رضا رحمانی امروز (دوشنبه) در جلسه ستاد تنظیم بازار با تاکید بر ضرورت به کارگیری تدابیر لازم برای تأمین نیازهای مردم اظهار کرد: در وضعیت فعلی تمام دستگاه‌ها باید تمام وقت فعال باشند؛ چنانکه به معاونین خود دستور دادم اگر نیاز باشد ۲۴ ساعته در وزارتخانه بمانند و برای حل مشکلات و اجرای برنامه‌ها وقت بگذارند.

وی با ذکر اینکه دشمن در کنار جنگ اقتصادی، جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی راه انداخته است، گفت: در دوران جنگ تحمیلی با وجود آنکه شرایط اقتصادی و درآمدهای کشور به مراتب بدتر از امروز بود، جنگ روانی علیه کشور وجود نداشت.

رحمانی ادامه داد: دشمن روزانه چندین هزار هشتگ در فضای مجازی در خصوص خودرو و دیگر کالاهایی که ظرفیت بحران سازی دارند، ایجاد می‌کند تا فضا را به هم بریزد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه باید با تدابیر لازم و اطلاع رسانی صحیح، تبلیغات دشمن را بی اثر کرد، گفت: واقعیت‌های کشور باید به مردم اطلاع رسانی شود؛ چون که اگر مردم در جریان امور باشند با مسئولان همراهی خواهند کرد و وضعیت را درک می‌کنند.

طبق اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، رحمانی اظهار کرد: دشمن در فضای مجازی به طوری فضاسازی می‌کند که گویی مسئولان به مشکلات مردم توجهی ندارند، در حالی که اینگونه نیست و مسئولان تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به کار گرفته‌اند.

وی راه مقابله با تحریم را تسهیل امور و اعتماد به مردم و بخش خصوصی دانست و گفت: در این فضا برخی عقیده دارند با تسهیل امور، امکان ظهور بابک زنجانی‌ها بیشتر می‌شود و از این بابت ترس دارند که در این مورد، دستگاه‌های نظارتی باید مراقبت لازم را انجام دهند و با سو استفاده‌کنندگان احتمالی برخورد کنند.

رحمانی افزود: در وضعیت کنونی باید از ظرفیت‌هایی مانند بازارچه‌های مرزی و دیگر امکاناتی که در استان‌های مرزی وجود دارد، بهره برد.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar