اطلاعیه خودروسازان درباره واگذاری امتیاز خرید خودروهای قرعه‌ کشی

یکشنبه 18 خرداد 99 ساعت 17:26
اطلاعیه خودروسازان درباره واگذاری امتیاز خرید خودروهای قرعه‌ کشی

به اطلاع تمامی هموطنان عزیز می‌رساند، هرگونه واگذاری تحت هر عنوان از جمله فروش حواله یا فروش امتیاز ‌فروش فوق‌العاده خودروهای شرکت صنعتی ایران ‌خودرو و شرکت خودروسازی سایپا در قالب قرعه ‌کشی ویژه ایام عید سعید فطر، ممنوع بوده و قابل پیگرد قانونی است.

به دنبال انجام قرعه‌ کشی فروش فوق‎العاده ۲۵هزار دستگاه خودرو از طرف شرکت صنعتی ایران خودرو در تاریخ ۱۷ خرداد ماه سال جاری و شرکت خودروسازی سایپا در ۱۸ خرداد ۹۹، ضمن هشدار به خریداران امتیاز این خودروها به اطلاع می‌رساند :

۱- بر اساس مصوبات کمیته خودرو که با حضور دستگاههای نظارتی از جمله «دادستانی کل کشور» و «سازمان بازرسی کل کشور» به دو خودروساز ابلاغ شده است، به هیچ عنوان امکان صلح یا فروش خودرو به صورت وکالتی تا یکسال وجود ندارد.

۲- سند خودروی واگذار شده به مدت یکسال در رهن شرکت خودروساز باقی خواهد ماند، لذا امکان فروش تا پایان دوران ترهین وجود ندارد.

۳- پلاک واگذار شده از طرف پلیس راهور به فرد مشمول، به هیچ عنوان قابل انتقال به غیر نیست و مسئولیت هرگونه کشف تخلفات بر عهده دارنده پلاک انتظامی می‌باشد.

۴- خودروی واگذار شده صرفاً با تطبیق مدارک هویتی به فرد ثبت ‌نام کننده دارای مشخصات ثبت شده، تحویل داده خواهد شد.

لازم به ذکر است، لوح فشرده مرتبط با اسامی افراد منتخب در این دوره از قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده، از طرف خودروسازان به دستگاههای نظارتی تحویل شده و امکان هیچگونه دخل و تصرف در آن وجود ندارد.بر این اساس به تمامی هموطنان عزیز هشدار داده می‌شود که مراقب سودجویی کلاهبرداران باشند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "اطلاعیه خودروسازان درباره واگذاری امتیاز خرید خودروهای قرعه‌ کشی"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
رضا
مهمان

چرا نمیشه ثبت نام کرد