پژو ۵۰۸ تنوع شیوه‌های فروش خوبی خواهد داشت

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:37
پژو 508 تنوع شیوه‌های فروش خوبی خواهد داشت

شرکت ایکاپ برای پاسخگویی به نیاز تمامی مشتریان، فروش محصول پژو ۵۰۸ جی تی لاین (GT Line) را با روش‌های گوناگون و با مدل ۲۰۱۷ در روز دوشنبه هفدهم اردیبهشت شروع می‌کند.

محمد رضا معتمد مدیر عامل شرکت ایکاپ با عنوان این مطلب گفت: این شرکت که از سال گذشته، تولید محصول جدید پژو ۲۰۰۸ را شروع کرده است، با معرفی محصول پژو ۵۰۸، در حقیقت به دنبال توسعه بازار و عرضه محصولات روز در قسمت‌های گوناگون بازار است که این امر می‌تواند انتظارات مختلف جامعه را برای در دست داشتن خودروهای ایمن، دوستدار محیط زیست، با کیفیت و با قدرت برآورده نماید.

وی با اشاره به شرایط فروش جدید این محصول و ایجاد تنوع در روش‌های پرداخت درراستای رضایت مشتریان افزود: در شرایط تازهٔ فروش اقساطی پژو ۵۰۸، پیش پرداخت در این روش از ۷۹ میلیون تومان تا ۱۳۴ میلیون تومان در نظر گرفته شده است و مدت بازپرداخت اقساط و نیز تعداد چک‌ها متنوع‌تر از شرایط قبل خواهد بود

معتمد خاطرنشان کرد: به نوع دیگر مدت بازپرداخت از ۱۲ ماه تا ۲۴ ماه انعطاف خواهد داشت. ضمن اینکه برای بازپرداخت اقساط با چک، اعتماد ارزشمند آنها، ضمانت تلقی می‌شود. همینطور رنگ‌های قابل ارائه در طرح فروش پژو ۵۰۸ سفید، نقره‌ای مشکی، خاکستری و ذغالی خواهد بود.

مدیر عامل ایکاپ افزود: خودروی مورد نظر با موعد تحویل ۳۰ روزه است و متقاضیان در صورت تکمیل مبلغ اولیه می‌توانند در زمان ارائه شده، خودروی خود را تحویل بگیرند.

یادآوری کرد فروش نقدی این محصول ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه هفدهم اردیبهشت در وب سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir انجام می‌شود. همچنین مشتریان می‌توانند برای خرید این محصول به طور اقساطی به ۸۰۰ نمایندگی ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar