پیام نوروزی مدیرعامل سایپا

پنج شنبه 1 فروردین 98 ساعت 17:22
پیام نوروزی مدیرعامل سایپا

نام‌گذاری سال جدید با عنوان رونق تولید از طرف رهبر معظم انقلاب و همچنین تاکید رئیس جمهور محترم بر تولید و اشتغال برای جوانان، انگیزه‌ای مضاعف به جهادگران سنگر تولید در شرکت خودروسازی سایپا خواهد بخشید تا در سایه تعهد و تخصص، «تحول» را هم به «رونق» افزوده و در مسیر توسعه، باشتاب بیشتری گام بردارند و سالی متفاوت برای سایپا رقم بزنند.

سید جواد سلیمانی، مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا، به مناسبت فرارسیدن سال نو، در پیامی نوروزی این ایام را به همه هموطنان تبریک گفت و نکات مهمی از برنامه‌های سال ۹۸ این شرکت را اعلام کرد. در این پیام آمده است:

به نام خدا

سالی که گذشت برای صنعت خودروسازی کشور و شرکت خودروسازی سایپا، سالی مملو از دشواری‌ها و سختی‌هایی بود که شاید به جرأت بتوان گفت، پیش‌تر، این صنعت هرگز با نظایر آن رو به رو نبوده است.

ولی با وجود همه مشکلات و موانع، شرکت خودروسازی سایپا مثل گذشته استوار و ثابت قدم، در سایه تعهد خالصانه و همکاری و همدلی تمامی ارکان سازمان، به ویژه کارکنان شریف خود، با کوله‌باری از تجربیات گران بها در عرصه مقابله با تهدیدها و محدودیت‌ها، به آرامی در حال پشت سر گذاشتن موانع و مشکلات است و به یاری خدا و کمک همه دست اندرکاران صنعت خودرو، سال ۹۸ را به تجربه‌ای به یاد ماندنی از پیروزی بر موانع و مشکلات بدل خواهد کرد.

شرکت خودروسازی سایپا در دوره جدید فعالیت خود و در پایان یکی از سخت‌ترین سال‌های اقتصاد کشور، با تلاش شبانه روزی کارکنان خود موفق شد روزهای بحرانی پایان سال ۹۷ را با تکیه بر «رونق تولید» به ثبت رکوردهای گوناگون در حوزه‌های تولید و تحویل تبدیل کند.

نام‌گذاری سال جدید با عنوان رونق تولید از طرف رهبر معظم انقلاب و تاکید رئیس جمهور محترم بر تولید و اشتغال برای جوانان، انگیزه‌ای مضاعف به جهادگران سنگر تولید در شرکت خودروسازی سایپا خواهد بخشید تا در سایه تعهد و تخصص، «تحول» را هم به «رونق» افزوده و در مسیر توسعه، باشتاب بیشتری گام بردارند و سالی متفاوت برای سایپا رقم بزنند.

در استراتژی و راهبرد شرکت خودروسازی سایپا برای سال ۹۸ رونق توام با تحول در تولید، هدف‌گذاری شده است که جزئیات آن در اولین روزهای کاری به اطلاع مردم شریف ایران خواهد رسید.

افزایش تولید خودرو و رونق کسب وکار درون و برون سازمانی، اجرای برنامه توسعه محصول از طریق طراحی و ساخت خودروهای جدید، تلاش برای خودکفایی در عرصه تولید قطعات پیشرفته خودرو باکمک شرکت‌های دانش بنیان ایرانی، ارتقای سطح کیفی محصولات، کنترل قیمتها از طریق عادی سازی جریان تولید و عرضه محصول به بازار و در یک کلام، پیگیری مجدانه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و راهبردهای دولت تدبیر و امید مهمترین اهداف و برنامه‌هایی است که به فضل الهی در سال ۹۸ محقق خواهند شد.

اینجانب فرارسیدن سال ۱۳۹۸، سال رونق تولید را به آحاد ملت شریف ایران و شروع پنجاه و دومین سال فعالیت شرکت خودروسازی سایپا را به همه همکاران عزیزم تبریک عرض کرده و سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را از درگاه ایزد منان مسألت دارم.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar