کشف ۶۰۰ موتورسیکلت احتکار شده در تهران

دوشنبه 19 خرداد 99 ساعت 15:52
کشف 600 موتورسیکلت احتکار شده در تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از کشف ۶۴۹ دستگاه موتورسیکلت ایرانی و خارجی احتکار شده از ۳ پارکینگ در حوالی میدان رازی خبر داد.

سرهنگ  نادر مرادی دراین خصوص گفت: روز پیش خبری در خصوص دپو تعداد زیادی موتورسیکلت در سه پارکینگ در حوالی میدان رازی ( گمرک) به پلیس رسید که درپی آن رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت و پس از اطمینان از صحت گزارش دریافتی مجوزهای قضایی لازم برای برخورد با این موارد دریافت شد.

وی با ذکر اینکه در بررسی‌های صورت گرفته  مشخص شد این موتور سیکلت‌ها از سال ۹۵ تا کنون در پارکینگ‌ها  نگهداری شده بودند، گفت: گویا بنا بوده تا افراد فرصت طلب و سودجو در زمان و فرصت مناسبی این موتورسیکلت‌ها را با چندبرابر قیمت در بازار عرضه کنند که با اطلاع پلیس این امر ناکام ماند.

مرادی با اشاره به عملیات ماموران اظهارکرد: عصر دیروز مامورن در سه عملیات همزمان به این سه پارکینگ رفته و در بازرسی از آنها ۶۴۹ دستگاه  انواع موتورسیکلت ایرانی و خارجی را کشف و توقیف کردند که ارزش ریالی آنها بالای ۳۰ میلیارد بود.

به گفته معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ، در این خصوص یک تن دستگیر شده و تحقیقات برای دستگیری دیگر همدستان احتمالی وی هم در حال انجام است. همچنین سه پارکینگ نیز پلمب شد.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "کشف ۶۰۰ موتورسیکلت احتکار شده در تهران"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اکبر
مهمان

باسلام وعرض ادب به وزیرصنعت،واقعاقرعه کشی خودرو عادلانه نیست،کسانی که روستانشین هستند مناطق محروم هستندوهیچ امکاناتی ندارند بایداز یک وسیله نقلیه محروم باشندبنده اگرجایی زندگی میکردم که همه امکانات فراهم بود عمرا ماشین نمیخاستم،حتمااین مطلب برسانیددست وزیر محترم،وشرکت ایران خودرو،وسایپا ،عادلانه نیست،