کوییک آر رکورد تولید روزانه را شکست

بروزرسانی در: چهارشنبه 11 دی 98 ساعت 18:22
کوییک آر رکورد تولید روزانه را شکست

تولید کوییک آر که با هدف استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های پارس خودرو در تولید خودروهای باکیفیت از آبان ماه سال جاری در این گروه آغاز شده بود, رکورد تولید روزانه ۱۰۰ دستگاه را شکست.

استقبال از این خودروی جوان پسند به اندازه‌ای بوده که در آخرین پیش فروش این خودرو، تحویل به سال آینده موکول شده است و این خودرو با ترکیب رنگی متفاوت بدنه و سقف توانسته علاقمندان زیادی را به خود جلب کند. پارس خودرو توانست در کمتر از ۳ ماه تولید خودروی جدید خود را از مرز ۱۰۰ دستگاه در روز عبور دهد و بدین ترتیب یک رکورد شکنی در تولید این محصول در یک مدت زمان کوتاه را داشته باشد.

نگاهی به وضعیت تولید کوییک آر با بدنه سفید و رنگ سقف مشکی نشان می‌دهد که تیراژ تولید این خودرو تا به امروز به ۸۳۰ دستگاه رسیده است. بنابراین گزارش از کوییک آر با بدنه سفید و رنگ سقفی قرمز تا کنون ۹۹۴ دستگاه تولید شده است.

همچنین در مدل کوییک آر با بدنه مشکی متالیک و سقف قرمز ۴۱۸ دستگاه تولید شده است که براساس زمان بندی اعلام شده به موقع تحویل مشتریان خواهد شد.

در مدل کوییک آر با بدنه قرمز متالیک و سقف مشکی هم پارس خودرو تاکنون ۱۳۲ دستگاه تولید کرده است.

بنابراین گزارش تا کنون بیش از ۲۴۰۰ دستگاه از این خودرو در پارس خودرو به تولید رسیده و براساس زمان بندی مشخص شده در هنگام ثبت نام به مشتریان محترم تحویل داده می‌شود.

لازم به ذکر است هم اکنون کوییک آر با رنگ‌های بدنه سفیدو سقف قرمز, بدنه سفید با رنگ مشکی, بدنه مشکی با سقف قرمز و بدنه قرمز با سقف مشکی در پارس خودرو تولید می‌شود که به زودی رنگ‌های شیری با سقف مشکی و آبی فیروزه‌ای با سقف مشکی هم به برنامه تولید این خودرو اضافه خواهد شد.

تسنیم

قیمت کوییک r

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar