۱۲۰ هزار دستگاه خودروی سایپا و ایران خودرو روانه بازار خواهد شد!

دوشنبه 6 اسفند 97 ساعت 12:44
120 هزار دستگاه خودروی سایپا و ایران خودرو روانه بازار خواهد شد!

دبیر انجمن قطعه سازان همگن با ذکر اینکه در حال حاضر ۱۲۰ هزار دستگاه خودرو در کف کارخانه ایران خودرو و سایپا قرار دارد، افزود: وقتی این خودروها راهی بازار شود به طور حتم قیمت خودرو در بازار کاهش پیدا می‌کند.

آرش محبی نژاد با اشاره به اینکه هم اکنون قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار بیش از ۳۰ درصد حباب دارد، اظهارداشت: با توجه به افزایش حجم تولید گروه‌های خودروساز، مردم نباید درگیر هیجانات شده و اقدام به خرید خودرو از بازار کنند.

وی با ذکر اینکه در حال حاضر ۱۲۰ هزار دستگاه خودرو در کف کارخانه ایران خودرو و سایپا قرار دارد، افزود: وقتی این خودروها روانه بازار شود به طور حتم قیمت خودرو در بازار کاهش پیدا می‌کند.

دبیر انجمن قطعه سازان همگن تصریح کرد: تاکنون ۱۵۰۰ میلیارد تومان کمک دولت به قطعه سازان پرداخت شده و امیداریم تا پایان هفته مابقی منابع تعیین شده به قطعه سازان برای تسریع در فعالیت و رفع مشکلات پرداخت شود.

محبی نژاد با اعلام اینکه علاوه بر این خودروسازان هم باید برای باید رفع مشکلات قطعه سازان اصلاحات لازم را در قیمت قطعات انجام دهند، گفت: به صورت میانگین باید قیمت قطعات خودرو بین ۷۰ تا ۱۴۰ درصد افزایش پیدا کند تا امکان فعالیت و توسعه برای قطعه سازان فراهم شود.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها برای "۱۲۰ هزار دستگاه خودروی سایپا و ایران خودرو روانه بازار خواهد شد!"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
علیرضا
مهمان

اولش گفته باید قیمت بیاد پایین ،آخرش گفته قیمت باید بره بالا.

مملی
مهمان

شتر در خواب بیند پنبه دانه خواهشن وعده الکی ندین کمی خجالت بکشین همین قیمتهایی که الان سر به فلک کشیده سیاست دو خودرو سازه