ثبت نام تاکسی برلیانس از امروز شروع می‌شود

بروزرسانی در: یکشنبه 23 اردیبهشت 97 ساعت 15:56
ثبت نام تاکسی برلیانس از امروز شروع می‌شود

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری ایران، گفت: تفاهم نامه ورود تاکسی برلیانس به ناوگان حمل و نقل عمومی را با کمپانی سایپا نهایی کرده‌ایم و ثبت‌نام این اتومبیل از فردا شروع می‌شود.

مرتضی ضامنی با بیان اینکه ثبت نام تاکسی "برلیانس" از امروز شوروع می‌شود، اظهارکرد: خواهان دریافت این تاکسی برای ثبت‌نام می‌توانند از طریق دو سامانه "توسعه ناوگان تاکسیرانی" و " یکپارچه نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری" اقدام کنند. سامانه توسعه ناوگان تاکسیرانی تعریف شده است و سازمان‌های تاکسیرانی مشتریانی را که قصد دریافت تاکسی برلیانس را دارند در این سامانه ثبت نام می‌کنند.

سامانه "یکپارچه نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری" به زودی

وی ادامه داد: همینطور مشتریان می‌توانند از طریق سامانه "یکپارچه نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری" هم برای ثبت نام این تاکسی اقدام کنند که به زودی فعال خواهد شد.

ضامنی در این باره توضیح داد: سامانه "یکپارچه نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری" آماده است و به وزارت صنعت اعلام آمادگی کرده‌ایم تا آنها هم اقدامات خود را انجام دهند تا بتوانیم تاریخ ثبت نام را اعلام کنیم و نوسازی ناوگان فعال شود.

نحوه واگذاری خودروهای برلیانس

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری ایران در ادامه به شیوه واگذاری اتومبیل‌های برلیانس اشاره کرد و گفت: یکی از مزیت‌های این پروژه نسبت به طرح‌های دیگر این است که سخت‌گیری‌ها در حوزه تضامین بانکی برطرف شده است و رانندگان با دادن چک به طور اقساط شش ماه به شش ماه می‌توانند اتومبیل جدیدشان را تحویل بگیرند. همینطور به فراخور مدت بازپرداخت و مبلغ وامی که راننده تقاضای استفاده دارد، نرخ بهره گوناگون و میانگین آن حدود ۱۶ درصد است.

وی به زمانبندی تحویل این اتومبیل‌ها هم اشاره کرد و گفت: زمانبندی تحویل این اتومبیل‌ها سیر صعودی دارد؛ به صورتی که در ماه نخست خرداد ۱۰۰ اتومبیل و در ماه‌های بعدی به ترتیب ۴۰۰ و ۱۵۰۰ دستگاه تحویل داده خواهد شد و این شمار در ماه‌های بعد افزایش خواهد داشت.

قیمت خودروی تاکسی برلیانس حدود ۴۳ میلیون تومان

ضامنی همینطور با بیان اینکه قیمت اتومبیل برلیانس حدود ۴۳ میلیون تومان است، اظهارکرد: برای افرادی که قصد دارند از تسهیلات تاکسیرانی استفاده کنند نرخ خودرو این قیمت است، اما به افرادی که خواهان دریافت اتومبیل به طور نقدی باشند مبلغ ۲۰ میلیون ریال تخفیف داده خواهد شد.

شرایط فروش محصولات بهمن دیزل / مهر ۱۴۰۲
طرح فروش محصولات ایران خودرو دیزل / مهر ۱۴۰۲
شرایط فروش لاماری ایما / مهر ۱۴۰۲
شرایط فروش کامیونت فورس / مهر ۱۴۰۲
شرایط فروش محصولات شرکت زامیاد / مهر ۱۴۰۲
شرایط فروش پیکاپ کلوت مکث موتور / مهر ۱۴۰۲
شرایط فروش ون وانا / مهر ۱۴۰۲
شرایط فروش محصولات بهمن موتور / مهر ۱۴۰۲
شرایط فروش تیارا مکث موتور / شهریور ۱۴۰۲
شرایط فروش محصولات جک کرمان موتور / شهریور ۱۴۰۲

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

16 دیدگاه ها برای "ثبت نام تاکسی برلیانس از امروز شروع می‌شود"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
کریم
مهمان

یعنی قیمت کل این خودرو ۴۳میلیون تومان است

فریدثمره رضایی
مهمان

سلام.من از شهر بم مزاحم شما عزیزان میشوم لطف میکنید بگین منم میتوانم ثبت نام تاکسی بر لیانس درشهر بم داشته باشم..ممنون میشم جواب منو بدهید ..شرایطش هم چیست لطفا جواب دهید…چندروزه میشه ثبت نام تاکسی برلیانس انجام داد

داود
مهمان

شرایط بگید قیمت چند شماره تماس بدید

فاطمه اصغری
مهمان

سلام اصغری هستم لطفاشرایط خریدتاکسی برلیانس روهم بفرمایید