اضافه شدن سه مدل هیبریدی به خانواده پورشه کاین مدل 2020

سه شنبه 22 مرداد 98 ساعت 16:44
اضافه شدن سه مدل هیبریدی به خانواده پورشه کاین مدل 2020

شرکت پورشه امروز از سه مدل کاین 2020 رونمایی کرده که در بالاترین جایگاه خانواده کاین کوپه و استاندارد قرار می گیرند. پورشه کاین توربو اس E-Hybrid و برادر کوپه خود موتور هشت سیلندر خورجینی توربو اس را با موتور الکتریکی کاین E-Hybrid در واقع ترکیب کرده اند. مدل های توربو اس قوی ترین نمونه های تولیدی تاریخ کاین هستند و خروجی هایی برابر با 670 اسب بخار قدرت و 898 نیوتن متر گشتاور از موتور 4 لیتری 541 اسب بخاری توربو دوقلوی هشت سیلندر خورجینی و یک موتور الکتریکی 134 اسب بخاری تولید می کنند. این عدد تقریبا 37 اسب بخار کم تر از پورشه پانامرا توربو اس E-Hybrid با همان پیشرانه است، ولی خروجی گشتاور آن 50 نیوتن متر از پانامرا توربو اس بیشتر می باشد. هر دو مدل صفر تا صد را می توانند در 3.6 ثانیه پر کنند و حداکثر سرعتشان روی 294 کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

از سوی دیگر پورشه کاین E-Hybrid کوپه مدل 2020 موتور شش سیلندر خورجینی 3 لیتری توربو و موتور الکتریکی کاین E-Hybrid را ترکیب کرده و 455 اسب بخار قدرت و 700 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. صفر تا صد این خودرو معادل 4.7 ثانیه بوده و حداکثر سرعت محدود شده ای برابر با 252 کیلومتر بر ساعت دارد.

این سه مدل هیبریدی به برخی نشانه های ظاهری مانند کالیپرهای ترمز سبز و همچنین نشان هایی خاص روی بدنه مجهز خواهند شد تا در قیاس با دیگر مدل ها قابل تشخیص باشند. کاین توربو اس E-Hybrid جدید به یک اسپویلر سقف فعال 5 موقعیتی مانند آن چه روی کاین توربو استاندارد ارائه شده مجهز است. هر دو مدل کاین کوپه هیبریدی نیز این اسپویلر سقف را دارند و یک اسپویلر سازگار شونده نیز زیر آن نصب شده که تا سرعت 96 کیلومتر بر ساعت می تواند باز شده و پایداری آیرودینامیکی خودرو را افزایش بدهد.

اضافه شدن سه مدل هیبریدی به خانواده پورشه کاین مدل 2020

پکیج اسپرت کرونو به صورت استاندارد روی هر سه مدل ارائه شده و شاهد عرضه آپشن های زیاد دیگری نیز هستیم. دو مدل توربو اس E-Hybrid همچنین به موارد دیگری مانند ترمزهای کامپوزیت سرامیکی، سیستم کنترل دینامیک شاسی پورشه، سیستم مبدل گشتاور، صندلی های اسپرت هوشمند قابل تنظیم در 18 جهت، فلاپ هم رنگ با بدنه روی گلگیرها و شارژر آنبرد 7.2 کیلوواتی مجهزند. این شارژر پک باتری 14.1 کیلووات ساعتی را با برق 240 ولتی می تواند ظرف 2.5 ساعت پر کند.

کاین E-Hybrid کوپه نیز به صندلی های قابل تنظیم در 8 جهت، سقف پانورامای ثابت و رینگ های 20 اینچی کاین دیزاین مجهز است. به جز سیستم مبدل گشتاور، تمام آن چه به صورت استاندارد روی مدل های توربو هیبریدی ارائه شده را می توان روی E-Hybrid کوپه نیز سفارش داد.

این سه مدل هیبریدی از سه ماهه نخست سال آتی میلادی وارد نمایندگی های پورشه خواهند شد. اطلاعات بیشتر در مورد این خودروها قبل از ورود آن ها به بازار منتشر می شود.

قیمت کاین E-Hybrid کوپه از 87 هزار و 750 دلار شروع می شود. این قیمت تقریبا 5300 دلار بیشتر از کاین E-Hybrid استاندارد است. کاین توربو اس E-Hybrid قیمت پایه ای برابر با 163 هزار و 250 دلار دارد که تقریبا 37 هزار و 400 دلار گران تر از توربو اس می باشد. قیمت پایه کاین توربو اس E-Hybrid کوپه نیز از 165 هزار و 750 دلار شروع می شود.

autoblog

منبع: Z4Car

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar