تیونینگ مرسدس بنز S580 توسط SMN

دوشنبه 19 تیر 02 ساعت 18:13
تیونینگ مرسدس بنز S580 توسط SMN

SMN موتورز نام یک کمپانی فعال در حوزه تیونینگ از کشور آلمان است که اخیرا در یکی از پروژه های خود سراغ مرسدس بنز اس-کلاس رفته تا این سدان لوکس را تبدیل به شوالیه سیاه پوش کند.

پروژه با نام SMN 600 شناسایی می شود و برپایه مرسدس بنز s580 فورمتیک شکل گرفته است. پس از تغییرات فنی تیونر، میزان خروجی به ۵۹۲ اسب بخار و گشتاور به ۸۲۰ نیوتن متر رسیده است.

اگر دقیق تر بگوئیم، تپنده ۸ سیلندر ۴ لیتری توربودوقلو مرسدس بنز در حالت استاندارد برابر با ۴۹۶ اسب بخار خروجی و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور دارد. اس ام ان موتورز در رابطه با جزئیات تغییرات فنی اطلاعات دقیقی ارائه نداده اما بخشی از این ۹۶ اسب بخار بهبود پیشرانه از مسیر بروزرسانی سیستم اگزوز با دریچه های فعال و ریمپ حاصل شده است.

در نمای ظاهری این مرسدس بنز جز زیباترین پروژه های تیونینگ محسوب می شود زیرا بستر کار در حالت استاندارد جز بهترین سدان های دنیا است و تیونر نیز با استفاده از کیت بدنه فیبر کربن بر این زیبایی افزوده است.
از جذاب ترین بخش های کیت بدنه اس ام ان باید به اسپلیتر جلو، ورودی های هوا، ساید اسکیرت ها، قاب آینه ها، لید اسپویلر عقب و دیفیوزر عقب اشاره کنیم.

این شوالیه سیاه پوش سوار بر رینگ های ۲۲ اینچی اختصاصی آلومینیومی شده و از طراحی چند پره بهره می برد.
کالیپرهای سیستم ترمز نیز با رنگ خاص نعنایی رویال از بین پره های رینگ دلبری می کنند. این کد رنگ در واقع نقطه پیوند بدنه به طراحی تریم کابین است.

SMN موتورز برای تزئینات کابین از ترکیپ چرم ناپا و پارچه الکانتارا استفاده کرده است. اگر مشتریان علاقه ای به رنگ نعنایی رویال نداشته باشند، به سلیقه آن ها رنگ داخل کابین شخصی سازی می شود.
یکی از جذابیت های کابین سقف کهکشانی آن است که با نور ال ئی دی ایجاد شده است.

اس ام ان موتورز ثبت سفارش نسخه لانگ(فاصله طولانی بین محورها) را نیز برای مشتریان امکان پذیر کرده است.

عصر ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar