سدان جدید کادیلاک را بشناسید + تصاویر

بروزرسانی در: دوشنبه 9 اردیبهشت 98 ساعت 13:05
سدان جدید کادیلاک را بشناسید + تصاویر

کادیلاک برخلاف دیگر خودروسازان آمریکایی عقیده دارد دوران خودروهای سدان هنوز تمام نشده است. این کمپانی در نمایشگاه نیویورک از مدل جدید CT5 رونمایی کرد که قرار است از سال آینده به بازار عرضه شود.

CT5 یک سدان متوسط است که کادیلاک امیدوار است بتواند با آن با محصولات لوکس آلمانی مانند مرسدس بنز کلاس C و ب‌ام‌و سری ۳ رقابت کند. ماشین یک پیشرانه چهار سیلندر توربو دارد که ۲۳۷ اسب بخار نیرو تولید می‌کند. نیروی موتور از طریق دنده اتوماتیک ده سرعته به چرخ‌های عقب یا هر چهار چرخ منتقل می‌شود.

از جمله تکنولوژی‌هایی که با این خودرو عرضه می‌شود، سیستم خودرانی است که رانندگی را در بعضی موارد از جمله در بزرگراه‌ها برعهده می‌گیرد و به راننده اجازه می‌دهد دستش را از روی فرمان بردارد.

سدان جدید کادیلاک را بشناسید + تصاویر

کادیلاک تا پایان امسال یک مدل سدان کوچکتر به نام CT4 هم رونمایی خواهد کرد تا ترکیب سدان‌های جدید خود را کامل کند. در این ترکیب جدید، کادیلاک به جای چهار مدل سدان سه مدل خواهد داشت ولی فاصله بین این مدل‌ها از قبل بیشتر است.

یکی از اهداف اصلی کادیلاک از معرفی این سدان‌های جدید حضور بیشتر در بازار چین است. این کمپانی اعلام کرده قصد دارد تا سه سال آینده هر سه ماه یک مدل جدید در چین عرضه کند. همچنین قرار است کادیلاک به تولید کننده اصلی خودروهای الکتریکی در جنرال موتورز تبدیل شده و با محصولات تسلا رقابت کند.

ایران جیب

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar