ب ام و M550i 2021 سدان جذاب و لوکس + تصاویر

بروزرسانی در: یکشنبه 10 مرداد 00 ساعت 15:21
ب ام و M550i 2021 سدان جذاب و لوکس + تصاویر

ب ام و در طراحی این مدل و بروزرسانی مدل ۲۰۲۱ عملکرد بسیار موفقی داشته تا یک سدان باشخصیت و دارای تمامی ویژگی های اسپرت همزمان پیش روی مشتریان قرار داشته باشد.

گرافیکی زیبا


طراحی چراغ های اصلی با گرافیک جذاب و نوارهای  ال ایی دیی نورانی در ترکیب با گریل(جلوپنجره) دوقلوی متعارف این کمپانی منظره فوق العاده ای را ایجاد کرده که البته هودلاین ها(خطوط روی درپوش موتور) و بامپر(سپر) اسپرت نیز در شکل گیری آن اثر محسوسی دارد.
رینگ ها در حالت پایه ۱۹ اینچی و ۲۰ اینچی در حالت آپشن ارائه می شوند.

از کیفیت و فناوری تا ایمنی


در فضای داخل کابین هم که کمپانی آلمانی همواره یکی از شاخص ها و به نوعی الگو ساز برای دیگر شرکت ها بوده است. اینجا هم کیفیت ب ام و به همراه فناورانه هایی شامل نمایشگر ۱۲.۳ اینچی دیجیتال اطلاعات کیلومتر و نمونه ۱۲.۳ اینچی دیگر ویژه سیستم سرگرمی خودنمایی می کند. نمایشگر هداپ، شارژ بی سیم، پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، نرم افزار اختصاصی تلفن همراه و آخرین نسخه از آی درایو نیز باید به موارد قبلی افزوده شوند.

در بخش ایمنی نیز ترمز اضطراری، نوربالای تطبیقی و هشدار برخورد از جلو به عنوان آپشن استاندارد عرضه می شوند. کروز کنترل تطبیقی، دوربین ۳۶۰ درجه، دستیار پارک، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط مواردی هستند که قیمت پایه را افزایش خواهند داد.

این هیولای درنده


در بخش پیشرانه این محصول از نمونه ۸ سیلندر توربودوقلوی ۴.۴ لیتری با ۵۲۳ اسب بخار خروجی و گشتاور ۵۵۳ پوندفوت گشتاور استفاده شده که خودرو را طی ۳.۶ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رساند. این آمار برای یک سدان ۱۹۸۳ کیلوگرمی حقیقتا بی نقص و قابل تحسین است.

در بخش جعبه دنده از نمونه ۸ سرعته اتوماتیک در هماهنگی با سامانه تمام چرخ محرک استفاده شده است.

بیشینه سرعت بطور الکترونیکی روی ۲۴۹ کیلومتر برساعت محدود شده است.

شاخص مصرف سوخت برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر برابر با ۱۳.۸ لیتر، در بزرگراه ۹.۴ لیتر و در حالت ترکیبی ۱۱.۷ لیتر است.

در نمونه ای که تصاویرش برای این مطلب استفاده شد، قیمت خودرو با توجه به آپشن برابر با ۹۳۷۳۵ دلار است.

عصر ایران

گالری تصاویر بی ام و M550I

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar