تویوتا هایلندر ۲۰۲۲ نسخه برنز با پیشرانه هیبریدی

چهارشنبه 12 خرداد 00 ساعت 17:51
تویوتا هایلندر ۲۰۲۲ نسخه برنز با پیشرانه هیبریدی

هایلندر در مقایسه با سایر برندهای خانواده تویوتا، محصولی جوان محسوب می شود چون از سال ۲۰۰۰ روی خط تولید قرار گرفته است. بویژه نسل چهارم آن که از سال ۲۰۱۹ روانه بازار شده و به سطح بالایی از زیبایی و پیشرفت دست یافته است.

هم اکنون تویوتا یک نسخه ویژه از این خودرو را با نام کامل هایلندر هیبرید برنز ادیشن ۲۰۲۲ معرفی کرده که در دو نسخه محور جلو و مجهز به سامانه تمام چرخ محرک پیش روی مشتریان قرار خواهد گرفت.

 

تویوتا هایلندر 2022 نسخه برنز با پیشرانه هیبریدی

 

نسخه برنز در رنگ های اختصاصی طوسی سیمانی یا سفید مرواریدی ارائه می شود. رینگ های ۱۸ اینچی کراس اوور مذکور نیز از مدل ۵ پره برنزی خواهند بود که با نام مشخص شده برای آن هماهنگی کاملی دارد.

از جزئیات ویژه کابین نیز می توان به روکش صندلی ها با یک نوار برنزی، استفاده از دوخت درشت برنزی رنگ برای قسمت های مختلف کنسول جلو و پوشش داخل درب ها، لوگوی برنزی و کفپوش مخصوص برای قسمت بار و ... نام برد.

 

تویوتا هایلندر 2022 نسخه برنز با پیشرانه هیبریدی

 

تویوتا هایلندر 2022 نسخه برنز با پیشرانه هیبریدی

 

از آپشن استاندارد هایلندر برنز ادیشن می توان به برف پاک کن های مجهز به سنسور باران، آینه دیجیتال دید عقب، مبدل ۱۵۰۰ وات برق ۱۲ ولت به ۱۱۰ ولت، لوگوی نورانی هایلندر، نورپردازی هوشمند داخلی و صندلی راننده با تنظیم ۱۰ جهته الکتریکی اشاره کرد. در این مدل صندلی های دیگر نیز مجهز به تنظیم ارتفاع و زاویه پشتی برقی شده اند.

در قسمت پیشرانه همچنان از تپنده ۲.۵ لیتری ۴ سیلندر هیبریدی با مجموعه خروجی ۲۴۳ اسب بخار استفاده شده است. نمونه محور جلو متوسط مصرف سوخت ۶.۵ لیتر در سیکل ترکیبی را ثبت کرده است.

 

هم اکنون تویوتا یک نسخه ویژه از این خودرو را با نام کامل هایلندر هیبرید برنز ادیشن 2022 معرفی کرده که در دو نسخه محور جلو و مجهز به سامانه تمام چرخ محرک پیش روی مشتریان قرار خواهد گرفت.

 

این آمار برای نمونه مجهز به سامانه تمام چرخ محرک برابر با ۶.۷ لیتر محاسبه شده است.

قیمت این محصول هنوز مشخص نشده است.

عصرخودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar