رونمایی از نسل جدید مرسدس بنز GLE63 مدل ۲۰۲۱

سه شنبه 15 تیر 00 ساعت 15:54
رونمایی از نسل جدید مرسدس بنز GLE63 مدل 2021

مرسدس AMG با مدل های جدید عملکردی مبتنی بر GLE یک سنت دقیقا ۲۰ ساله را ادامه می دهد: ML55 مدل ۱۹۹۹ به عنوان پیشرو مدل های کلاس M در آن زمان با ۲۵۵ کیلو وات (۳۴۷ اسب بخار) و موتور V8 بهترین مدل در این رده بود. همین مورد برای جانشینی فعلی آن به نظر در مرسدس +AMG GLE63 4MATIC اعمال می شود. 

 

رونمایی از نسل جدید مرسدس بنز GLE63 مدل 2021

 

بالاترین مدل از سری مدل ها به طور طبیعی با بروز ترین فناوری موتور به خط تولید می روند، موتور ۴ لیتری biturbo V8 AMG  با تولید ۴۲۰ کیلو وات (۵۷۱ اسب بخار) در سری مدل GLE 150 و ۴۵۰ کیلو وات ( ۶۱۲ اسب بخار) برای سری S اولین بار با استارت-دینام  EQ BOOSt ترکیب می شوند. این امر با یک خروجی الکتریکی ۱۶ کیلو وات (۲۲ اسب بخار ) یک سیستم الکتریکی ۴۸ ولت همراه هست .

 

رونمایی از نسل جدید مرسدس بنز GLE63 مدل 2021

 

همچنین رانندگی چهار چرخ کاملا متغیر. سیستم تعلیق هوا با تنظیم میرایی تطبیقی و تثبت کننده چرخش فعال و انتقال سریع  TCT 9G با سرعت زیاد محدودیت دینامیک خودرو را به سمت بالا هدایت می کند .

علاوه بر این مزایا یک ویژگی خوب دیگر در این خودرو لوکس خودرو وجود دارد و آن هم دید همه جانبه خوب و فضای کافی برای مسافران و چمدان ها در قسمت بار.

مواد باکیفیت بالا  و جدیدترین  عملکرد رانندگی  سرگرمی و ارتباطات با قابلیت های ارتقا  آفرود با دو برنامه درایو اضافی (TRAIL ) و ( SAND ) و همچنین سطح متغیر خودرو قابلیت انعطاف پذیری بیشتر فراهم می کند.

 

رونمایی از نسل جدید مرسدس بنز GLE63 مدل 2021

 

اینجا جایی است که خاصیت اسپورت بودن در یک خودرو با ویژگی های آفرود درجه یک با آپشن های روز ترکیب می‌شود.

ایران جیب

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar