هان تنگ X5 کراس اوور چینی با کابین طرح چوب

بروزرسانی در: دوشنبه 20 اردیبهشت 00 ساعت 16:47
هان تنگ X۵ کراس اوور چینی با کابین طرح چوب

هان تنگ نام کمپانی خودروسازی خصوصی در کشور چین است که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۳ آغاز کرده است. یکی از جدیدترین کراس اوورهای این کمپانی هان تنگ X5 است که در بازار چین بالاترین تریم آن حدود ۱۶ هزار دلار قیمت دارد.

خودرو از منظر ابعاد برابر با ۴۵۰۱ میلیمتر در طول، ۱۸۲۰ میلیمتر در عرض و ۱۶۴۸ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۶۰۰ میلیمتر است. ارتفاع از سطح زمین ۱۵۷ میلیمتر و وزن خالص ۱۴۱۰ تا ۱۵۰۵ کیلوگرم محاسبه شده است.

رینگ های استاندارد آلومینیومی ۱۷ اینچی هستند.

 

هان تنگ X5 کراس اوور چینی با کابین طرح چوب

 

هان تنگ X5 کراس اوور چینی با کابین طرح چوب

 

هان تنگ X5 کراس اوور چینی با کابین طرح چوب

 

پیشرانه
در بخش پیشرانه تمامی تریم ها از نمونه ۱.۵ لیتری توربو ۴ سیلندر با ۱۵۶ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر استفاده شده است. این مجموعه با جعبه دنده ۵ سرعته دستی یا ۶ سرعته اتوماتیک قابل سفارش است.

خودرو سامانه تمام چرخ  محرک ندارد. ظرفیت باک ۵۰ لیتر و شاخص مصرف سوخت برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی با جعبه دنده دستی برابر است با: در شهر ۸.۹ لیتر، در بزرگراه ۵.۸ لیتر و در حالت ترکیبی ۶.۹ لیتر.

این آمار با جعبه دنده اتوماتیک برابر است با: در شهر ۹.۵ لیتر، در بزرگراه ۶.۲ لیتر و در حالت ترکیبی ۷.۴ لیتر.

سیستم ترمز درتمامی چرخ ها دیسکی است.

 

هان تنگ X5 کراس اوور چینی با کابین طرح چوب

 

هان تنگ X5 کراس اوور چینی با کابین طرح چوب

 

کابین و ایمنی
در طراحی کابین تلاش بر این بوده تا یک محیط باکیفیت ارائه شود که تریم طرح چوب بخشی از برنامه مذکور است. از  امکانات کابین می توان سیستم تهویه اتوماتیک(آپشن) با دسترسی برای ردیف عقب، استارت کمه ای، سانروف(آپشن)، ناوبری ماهواره ای، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر(آپشن)، بلوتوث، تنظیم الکتریکی صندلی ها(آپشن)، استراحتگاه دست جلو و عقب، صندلی ردیف سوم(آپشن)، پاور ویندوز جلو و عقب، سنسور باران(آپشن)، برف پاک کن عقب و ... نام برد.

در بخش ایمنی هم مواردی مثل: استارت دکمه ای(آپشن)، رادار پارک عقب، رادار پارک جلو(آپشن)، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز پارک اتوماتیک، دستیار حرکت در سربالایی، نمایش نقاط کور دید راننده(آپشن)، هدلایت اتوماتیک(آپشن)، ایربگ راننده و سرنشین، ایربگ جانبی جلو و عقب(آپشن)، ایزوفیکس و ... نام برد.

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar