بررسی مرسدس بنز AMG C43 2022

پنج شنبه 2 دی 00 ساعت 11:07
بررسی مرسدس بنز AMG C۴۳ ۲۰۲۲

مرسدس AMG C43 2022 به عنوان یک کوپه و کانورتیبل ارائه می‌شود و در آن نگاه ویژه ای به خودروهای اسپرت با تجهیزات لوکس شده است. این مدل‌های دو در C43 به‌صورت استاندارد با یک موتور V-6 توئین توربو با قدرت ۳۸۵ اسب‌بخار عرضه می‌شوند که قدرت کافی را ارائه می‌کند و صدایی فوق‌العاده دارد.

سیستم چهار چرخ متحرک در آن استاندارد است و هندلینگ خوبی دارد. متأسفانه، همین موضوع را می‌توان در مورد کیفیت سواری آن نیز گفت، که می‌تواند در مسیر‌های ناهموار جاده پر صدا باشد. کابین برای سواران همراه با صندلی جلو شیک، مجهز و راحت ارائه می شود.

ضعف آن در فضای عقب است و کسانی در صندلی های عقب نشسته اند از فضای کم برای سر و پا انتقاد دارند، همینطور با فضای صندوق عقب، که صرفاً برای کلاس متوسط ​​است. این محصول فعلی احتمالاً آخرین محصول این نسل خواهد بود، زیرا کلاس C برای سال ۲۰۲۲ مجدداً طراحی شده است، به این معنی که یک نسخه تنظیم شده توسط AMG باید در راه باشد تا C43 را با امکاناتی مدرن‌تر که ممکن است سرگرمی بیشتری داشته باشد.

C43 فقط در فرم‌های کوپه و کانورتیبل ارائه می‌شود و سدان کلاس C برای سال ۲۰۲۲ دوباره طراحی شده است و نوع تیونینگ شده AMG هنوز رونمایی نشده است. چراغ‌های جلوی خودکار در حال حاضر استاندارد هستند و دو رنگ جدید  آبی ستاره‌ای و نقره‌ای سیروس در دسترس هستند.

موتور ۳.۰ لیتری V-6 C43 که از C450 سال ۲۰۱۶ گرفته شده است، یک موتور فوق العاده است. موتور ۳۸۵ اسب بخاری قدرتمند و با گشتاور بالا، با یک گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک ارائه می‌شود که چرخ دنده‌ها را با سرعت و دقت تعویض می‌کند.

علیرغم افزایش قدرت از ۳۶۲ به ۳۸۵ اسب بخار، C43 سال  ۲۰۱۹ همان زمان صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۴.۱ ثانیه را در مسیر آزمایشی با مدل ۲۰۱۷ که آزمایش شده، ارائه می دهد. C43 از نظر دینامیکی فوق العاده است، فرمان آن نیز سریع و دقیق است. سیستم تعلیق را می‌توان بین تنظیمات Comfort، Sport و Sport+ تنظیم کرد.

فضای داخلی C43 با جزئیات دقیق و از مواد غنی ساخته شده است که به همان اندازه کیفیت گران است. اگرچه به اندازه سدان کلاس C جدید مدرن نیست، اما کابین C43 دارای طراحی داشبورد معاصر با پشته مرکزی روان است که یک فضای ذخیره‌سازی عمیق با یک جفت جا لیوانی را پنهان می‌کند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar