کراس اوور متفاوت دانگ فنگ تی۵ ایوو

یکشنبه 3 بهمن 00 ساعت 15:39
کراس اوور متفاوت دانگ فنگ تی۵ ایوو

این محصول مربوط به برند زیر مجموعه دانگ فنگ یعنی فنگ شینگ(FORTHING) می شود.

ابعاد
همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ نسخه ایوو به مراتب جذاب تر و امروزی تر از تی۵ استاندارد طراحی شده است. این کراس اوور برابر با ۴۵۶۵ میلیمتر در طول، ۱۸۶۰ میلیمتر در عرض و ۱۶۹۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است.

فاصله بین محورها نیز برابر با ۲۷۱۵ میلیمتر است.

چراغ های اصلی جلو باریک و با الگوی شبیه به محصولات روز بازار جهانی طراحی شده اند که حاصل کار نیز بسیار جذاب به نظر می رسد. رینگ های آلومینیومی در حالت استاندارد ۱۹ اینچی هستند که این مورد به یک موفقیت میان خودروهای چینی می ماند زیرا اکثرا با رینگ های کوچک پیش روی مشتری قرار می گیرند.

کابین و امکانات هوشمند
کابین ایوو نیز همانند ویژگی های نمای ظاهری، بسیار جذاب و موفق طراحی شده است. همه چیز به خوبی در جای خود قرار گرفته و هارمونی خاصی را نمایش می دهد. این وضعیت حتی باعث می شود تا جنس سخت و نه چندان مرغوب پلاستیک در برخی از قسمت های کنسول اصلی جلو قابل چشم پوشی باشد.

نمایشگرهای دیجیتال یکپارچه، سیستم تهویه اتوماتیک، استارت دکمه ای، نورپردازی داخلی، ناوبری ماهواره ای، پشتیبانی از فرمان های صوتی، پورت یو اس بی، شارژ بی سیم، استراحتگاه دست ردیف جلو و عقب، تنظیم الکتریکی صندلی ها، اسکای روف الکتریکی پانورامیک، آینه های الکتریکی مجهز به گرمکن/تاشوی خودکار، سنسور باران، برف پاک کن عقب و ... بخشی از ویژگی های شاخص کابین هستند.

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل: کروز کنترل تطبیقی، ورود بدون کلید، درب صندوق الکتریکی بازشونده بدون دخالت دست، رادار پارک جلو و عقب، دوربین عقب، نشانگر فشار باد لاستیک ها، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، دستیار ترمز، دستیار حرکت در سربالایی و سرپایینی، ترمز پارک اتوماتیک، هدلایت اتوماتیک، نور پایین اتوماتیک، ایزوفیکس و ایربگ قابل اشاره هستند.

در رابطه با پیشرانه تنها یک آپشن برای تی۵ ایوو در نظر گرفته شده که همان نمونه ۱.۵ لیتری معروف خودروسازان چینی است! این تپنده توربوشارژ برابر با ۱۹۷ اسب بخار خروجی و ۲۸۵ نیوتن متر گشتاور دارد.

شاخص مصرف برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر برابر با ۸.۹ لیتر، در بزرگراه ۵.۷ لیتر و در حالت ترکیبی ۶.۶ لیتر است. ظرفیت باک نیز ۵۵ لیتر مورد اشاره قرار گرفته است.

خودرو طی ۹.۵ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رسد.

در بخش جعبه دنده برای تمامی تریم ها از نمونه دی سی تی ۷ سرعته در ارتباط با محور جلو استفاده شده است.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar