دانگ فنگ S50 / سدان چینی بر پایه نیسان سیلفی

بروزرسانی در: یکشنبه 19 بهمن 99 ساعت 13:54
دانگ فنگ S50 / سدان چینی بر پایه نیسان سیلفی

یکی از سدان های تولیدی در مجموعه دانگ فنگ است که بر پایه پلتفرم نیسان سیلفی ارتقا یافته است. این خودرو در تریم های متنوعی عرضه شده که برچسب قیمتی آنرا از ۷۵۰۰ تا ۲۳۵۰۰ دلار تغییر می دهد.

از نظر ابعاد برابر با ۴۷۰۰ میلیمتر در طول، ۱۷۹۰ میلیمتر در عرض و ۱۵۲۶ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۷۰۰ میلیمتر است. ارتفاع از سطح زمین ۱۵۰ میلیمتر و وزن این خودرو با توجه به تریم از ۱۲۷۰ تا ۱۳۷۵ میلیمتر متغیر است.

رینگ با توجه به تریم در اندازه های ۱۵، ۱۶ و ۱۷ اینچی ارائه می شود.

 

پیشرانه
در این قسمت انتخاب های متنوعی توسط تولیدکننده ارائه شده:

نمونه ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر تنفس طبیعی با ۱۲۰ اسب بخار  خروجی و گشتاور ۱۴۳ نیوتن متر. شاخص مصرف سوخت برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر ۸.۲ لیتر، در بزرگراه ۵.۴ لیتر و در حالت ترکیبی ۶.۴ لیتر.

نمونه ۱.۶ لیتری ۴ سیلندر تنفس طبیعی با ۱۲۲ اسب بخار خروجی و گشتاور ۱۵۱ نیوتن متر. شاخص مصرف سوخت در شهر ۸.۳ لیتر، در بزرگراه ۵.۶ لیتر و در حالت ترکیبی ۶.۵ لیتر.

نمونه ۲ لیتری ۴ سیلندر تنفس طبیعی با ۱۴۷ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۰۰ نیوتن متر. شاخص مصرف سوخت در شهر ۱۰.۶ لیتر، در بزرگراه ۵.۸ لیتر و در حالت ترکیبی ۶.۵ لیتر.

بیشینه سرعت دو نمونه اول ۱۶۵ کیلومتر بر ساعت و در نمونه ۲ لیتری ۱۸۰ کیلومتر برساعت اعلام شده است.

ظرفیت باک در تمامی تریم ها ۴۵ لیتر است.

در بخش جعبه دنده از نمونه ۵ سرعته دستی یا ۶ سرعته سی وی تی استفاده می شود که با محور جلو در مرتتبط است.

سیستم ترمز در تمام چرخ ها دیسکی استفاده شده است.

 

کابین و ایمنی

از امکانات این بخش می توان به سیستم تهویه غیراتوماتیک در تمام تریم ها، استارت دکمه ای، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، بلوتوث، گرم کن و تهویه صندلی های جلو و عقب، استراحتگاه دست جلو و عقب، فرمان با قابلیت تنظیم ارتفاع، پاور ویندوز جلو و عقب، اسکای روف الکتریکی، گرم کن آینه ها، آینه های الکتریکی و ... نام برد.

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل ریموت استارت، ورود بدون کلید، کروز کنترل، رادار پارک جلو و عقب، دوربین عقب، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز پارک اتوماتیک، دستیار حرکت در سربالایی، هدلایت اتوماتیک، ایزوفیکس، ایربگ سرنشین و راننده و ... قابل ذکر هستند.

 

نمای داخل دانگ فنگ S50

 

نمای داخل دانگ فنگ S50

 

نمای داخل دانگ فنگ S50

 

نمای داخل دانگ فنگ S50

 

فضای بیرونی

 

فضای بیرونی

 

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar