رونمایی از پکیج 25 سالگی هوندا اودیسه مدل 2020

سه شنبه 22 مرداد 98 ساعت 16:56
رونمایی از پکیج 25 سالگی هوندا اودیسه مدل 2020

خودروی هوندا اودیسه تقریباً 25 سال است که در بازار حضور دارد و به همین دلیل، شرکت می‌خواهد برای گرامیداشت این موضوع، پکیج ویژه‌ای برای آن عرضه کند. هوندا اودیسه نخستین بار سال 1995 به عنوان یک مینی ون با در کشویی وارد بازار شد و از آن موقع تاکنون بدون توقف در بازار حضور دارد.

همان طور که اشاره شد، این برند ژاپنی برای گرامیداشت 25 سالگی اودیسه یک پکیج تزئینی ظاهری برای مدل 2020 آن ارائه کرده است. این پکیج روی تمام ‌تریم های خودرو قابل سفارش بوده و بیشتر از قطعات تزئینی و ظاهری تشکیل شده است. با خرید آن نشان 25 سالگی روی در عقب، گلگیرهای جلو، رکاب‌ها و همچنین جا سوئیچی خودرو نصب خواهد شد. بعد از آن نوبت به تزئینات کرومی می‌رسد. خودروی به یک باربند کرومی مجهز بوده و بخش پایینی درها و محافظ سپر عقب همه روکش کرومی دارند. اگر می‌خواهید بیشتر هزینه کنید، شرکت رینگ‌های 19 اینچی ویژه 25 سالگی را هم به عنوان آپشن می‌تواند در اختیار شما قرار بدهد. قیمت این پکیج 1500 دلار بدون احتساب رینگ‌ها و 2800 دلار با آن‌ها می‌باشد.

علاوه بر پکیج بیست و پنج سالگی، هوندا اودیسه برای مدل سال 2020 تغییرات دیگری هم دارد. همه تریم های اودیسه اکنون به طور استاندارد به گیربکس 10 دنده اتومات مجهزند. در مدل قبلی فقط دو تریم گران این خودرو این گیربکس را داشتند. در مدل‌های قبل از سال 2020 هوندا اودیسه، تریم های LX، EX و EX-L خروجی‌های خود را به کمک یک گیربکس 9 دنده اتومات به چرخ‌ها ارسال می‌کردند که دیگر از خانواده این خودرو حذف شده است. همه مدل‌ها همچنین به صورت استاندارد به سیستم استارت - استاپ هوندا مجهز شده‌اند. مصرف سوخت خودرو با گیربکس جدید 10 دنده در مقایسه با گیربکس قبلی تغییری نکرده، ولی به طور کلی سواری آن را خیلی بهتر کرده است.

با تغییرات اعمال شده مدل 2020 قیمت هوندا اودیسه نیز کمی افزایش داشته است. مدل پایه LX قیمتی برابر با حدوداً 32 هزار دلار دارد. قوی‌ترین مدل این خودرو با نام الایت قیمت پایه‌اش با پکیج 25 سالگی و رینگ‌های ویژه از 51 هزار دلار شروع می‌شود. افزایش قیمت بسته به نوع تریم در مقایسه با مدل 2019 متفاوت می‌باشد، ولی حداکثر این خودرو در برخی تریم ها تا 530 دلار گران‌تر شده است. البته این افزایش قیمت کاملاً منطقی بوده و علاوه بر تغییرات ظاهری، یک گیربکس بهتر نیز روی خودرو نصب شده است. بدون شک این گیربکس ارزش 500 دلار هزینه بیشتر را دارد. طبق اعلام هوندا، خودروی اودیسه مدل 2020 از فردا وارد نمایندگی‌های شرکت خواهد شد.

autoblog

منبع: Z4Car

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar