رونمایی بوگاتی شیرون سوپر اسپرت رِد کربن

شنبه 14 بهمن 02 ساعت 11:13
رونمایی بوگاتی شیرون سوپر اسپرت رِد کربن

بوگاتی از یک دستگاه شیرون سوپر اسپرت ویژه با بدنه رد کربن برای گرامی داشت سال اژدها رونمایی کرد.

جدیدترین نسخه از شیرون سوپر اسپرتی که کارخانه را ترک کرده به یک مالک ثروتمند در سنگاپور تحویل داده می‌شود. همان‌طور که از ظاهر خودرو مشخص است، مالک به دنبال تمایز حداکثری از سایر نسخه‌های تولیدی شیرون بوده و قطعاً به آرزوی خود رسیده است. این ابر خودروی ویژه با نام رد دراگون (اژدهای قرمز) شناخته می‌شود و بدنه آن با فیبر کربن قرمز رنگ مزین شده است تا جلوه فوق‌العاده‌ای پیدا کند.

این رنگ و ترکیب در زیر نور چراغ بسیار هیجان‌انگیز به چشم می‌آید و البته زمانی که نور اطراف کمتر باشد طرحی شبیه مارون را القا خواهد کرد. در تضاد با رنگ قرمز بدنه نوارهای مشکی دیده می‌شوند. همچنین قطعات متنوعی با فیبر کربن آشکار پوشانده شده‌اند. به این لیست باید رینگ‌های مشکی براق و کالیپرهای ترمز قرمز را اضافه کرد. مالک همچنین پانل‌های سقف شیشه‌ای موسوم به دید آسمان را سفارش داده است.

هیچ بوگاتی سفارشی‌ای بدون کابینی برجسته کامل نخواهد بود. به همین خاطر مالک شیرون سوپر اسپرت رد کربن پوشش چرم سفید روی صندلی‌ها، پانل درها، ستون‌ها و تونل گیربکس را انتخاب کرده و دیگر بخش‌ها نیز از فیبر کربن با طرح ساتین ساخته شده‌اند. برای تکمیل طراحی کابین نیز تریم قرمز رنگ بکار رفته که شامل بخش‌هایی همچون آینه وسط، دوخت صندلی‌ها و… خواهند بود.

بوگاتی شیرون سوپر اسپرت چند سال پیش و پس از رکوردشکنی مدل سوپر اسپرت ۳۰۰ پلاس معرفی شد. برخلاف مدل ۳۰۰ پلاس، این خودرو از کابین مجهزتر سود می‌برد اما همچنان پیشرانه ۱۶ سیلندر ۸ لیتری کواد توربو با ۱۵۷۸ اسب بخار در بطن آن قرار دارد. اگرچه بوگاتی اشاره‌ای به هویت مالک خودرو نکرده اما امیدواریم این فرد ثروتمند خودرو را در کلکسیون خود قرار نداده و با آن رانندگی کند.

پدال

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar