معرفی شاسی بلند لوکس اینفینیتی QX80

یکشنبه 17 مهر 01 ساعت 12:07
معرفی شاسی بلند لوکس اینفینیتی QX80

وقتی درباره باکیفیت ترین محصولات خودرویی کلاس شاسی بلند در جهان صحبت می کنیم قطعا چند جایگاه را باید برای تولیدات اینفینیتی کنار بگذاریم. کمپانی مذکور در معرفی جدیدترین های خود از QX80 مدل ۲۰۲۳ خبر داده که طراحی اختصاصی برند را همراه خود دارد.

اینفینیتی در زمینه طراحی همواره سبک و رویکرد خاص خود را داشته و به گونه ای از خطوط و زوایا استفاده می کند که مشابه آن را در دیگر محصولات بازار جهانی و برندهای مطرح کمتر می بینیم.

برای مثال در قسمت دماغه کیو اکس۸۰ شیب خاص درپورش موتور و الگوی برش چراغ های اصلی جلو حکایت از جسارت بالای طراحان این خودرو دارد. همین وضیعت را باید در رابطه با ستون آخر و چراغ های اصلی عقب نیز مثال زد که چگونه به شکل ناگهانی و غیر منتظره شیب سقف پایان یافته و به سمت چراغ های اصلی سقوط می کند.

جزئیات لوکس کرومی در تمامی قسمت های بدنه از جلوپنجره تا ریل سقف و نمای جانبی مشاهده می شود.

فضای کابین از مواد اولیه فوق العاده باکیفیت شکل گرفته و فناورانه ها نیز حضور دارند. نمایشگر ۱۲.۳ اینچی لمسی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، پشتیبانی از اپل کارپلی بی سیم، پشتیبانی از اندروید اوتو در حالت اتصال یو اس بی، شارژر بی سیم، پشتیبانی از دستیار صوتی الکسای آمازون، دسترسی تنظیمات لمسی روی فرمان و... از جمله موارد قابل اشاره هستند.

در بخش پیشرانه از نمونه ۸ سیلندر ۵.۶ لیتری با ۴۰۰ اسب بخار خروجی و گشتاور ۵۶۰ نیوتن متر استفاده شده است. سامانه تمام چرخ محرک در وضعیت فعال قرار دارد. برای جعبه دنده نمونه ۷ سرعته اتوماتیک استفاده شده است. باتوجه به ساختار قدرتمند شاسی، شاخص یدک کشی اینفینیتی کیو اکس۸۰ برابر با ۳۸۵۵ کیلوگرم است.

اینفینیتی کیو اکس۸۰ مدل ۲۰۲۳ در بازار آمریکا برچسب قیمت ۷۲۲۰۰ دلاری دارد.

 

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar