معرفی بیوک انویژن ۲۰۲۴

چهارشنبه 24 خرداد 02 ساعت 14:04
معرفی بیوک انویژن 2024

بیوک از کراس اور انویژن مدل سال ۲۰۲۴ پرده‌برداری کرد. این خودروی لوکس اولین محصول بیوک است که از تکنولوژی خودران سوپر کروز سود می‌برد. همچنین تریم اونیر نیز در دسترس خریداران خواهد بود.

حدود سه سال از عرضه دومین نسل انویژن در بازار آمریکا می‌گذارد و به همین خاطر زمان پیش‌نمایش نسخه فیس لیفت آن فرا رسیده است. نسخه به‌روز شده انویژن تقریباً مشابه همان مدلی است که چندی پیش در بازار چین دیده شد.

در واقع وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین به عنوان بخشی از فرایند عرضه انویژن در این کشور اقدام به انتشار برخی مشخصات و تصاویر خودروی موردبحث کرده بود. البته بیوک انویژن ۲۰۲۴ بازار آمریکا دقیقاً مشابه انویژن S بازار چین نیست زیرا آمریکایی‌ها نسخه لوکس اونیر را نیز برای بازار داخلی خود معرفی کرده‌اند.

انویژن اونیر از رینگ‌های بزرگ‌تر، جلوپنجره متمایز و شبرنگ‌های جانبی نارنجی‌رنگ الزامی استفاده می‌کند. در کابین نیز تغییراتی رخ داده و بنا به ادعای بیوک در این بخش از کانسپت برجسته وایلدکت الهام گرفته شده است. نمای جلوی خودرو نیز با دیگر محصولات بیوک یعنی انکور GX و انویستا در یک راستا قرار دارد.

بیوک همچنین روی قابلیت‌های رانندگی خودکار کراس اور کوچک خود تأکید دارد. انویژن ۲۰۲۴ اولین محصول این خودروساز با تکنولوژی سوپر کروز خواهد بود. این سیستم نیمه خودران در بیش از ۶۴۰ هزار کیلومتر از بزرگراه‌های آمریکا و کانادا کارایی دارد؛ اما با نگاهی به کابین مدل لوکس اونیر می‌توانیم شاهد پوشش چرم و دوخت زیبا و همچنین صندلی‌های دارای حافظه و فرمان ارتقا یافته با تنظیمات سیستم خودران باشیم.

معرفی بیوک انویژن 2024

اگرچه تصاویر کامل داشبورد بیوک انویژن ۲۰۲۴ منتشر نشده اما کاملاً مشخص است که تغییرات بزرگی رخ ‌داده‌اند. پشت آمپرها و نمایشگر مرکزی دیگر جدا نیستند و در یک قاب ادغام شده‌اند و کابین خودرو از این نظر شبیه محصولات مدرن زیادی شده است. کراس اور موردبحث از همان نمایشگر ۱۹ اینچی انکور GX و انویستا سود می‌برد که یک نمایشگر ۸ اینچی برای راننده و نمایشگر ۱۱ اینچی نیز برای اطلاعات اصلی خودروست.

از آنجایی که فعلاً پیش‌نمایش این خودرو انجام شده بنابراین جزئیات بیشتر آن در اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. نسخه به‌روز شده انویژن سومین خودرو از پنج محصول جدیدی است که تا سال ۲۰۲۴ معرفی خواهند شد. انویژن در آستانه معرفی نسخه فیس لیفت خود توانسته بهترین فروش شش‌ماهه را ثبت کند. بد نیست بدانید بیوک علیرغم تمرکز کامل روی کراس اورها و شاسی بلندها در آمریکا همچنین مدل‌های سدان را در چین عرضه می‌کند. دو سدان ورانو و لاکراس در دسترس مشتریان چینی قرار دارند و به تازگی نیز نسخه اونیر از برادر بزرگ‌تر با نمایشگر ۳۰ اینچی معرفی شده است. چینی‌ها همچنین می‌توانند بیوک رگال و اکسل را به همراه مینی ون‌های GL6 و GL8 خریداری کنند.

پدال

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar