معرفی نتا S واگن

بروزرسانی در: سه شنبه 28 فروردین 03 ساعت 12:21
معرفی نتا S واگن

نتا اس واگن در پروفایل یکی از بی نقص ترین محصولات فعلی چین محسوب می شود. حضور در کلاس واگن، جذابیت های اسپرت این تریم را به شدت افزایش داده و آن را به یک گزینه مناسب برای جوانان نیز تبدیل کرده است.

حدود یک سال پیش خودرو جذاب نتا اس را معرفی کردیم. این سدان با کیفیت چینی از ۳۶ تا ۵۰ هزار دلار قیمت خورد و با توجه به ظاهر زیبا و فناورانه هایی که همراه خود داشت، بسیار مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

اکنون نسخه جدید نتا اس در کلاس واگن رونمایی شده که این خودرو در تریم های الکتریکی و افزاینده برد حرکتی عرضه می شود.

نتا اس واگن از منظر ابعاد برابر با ۴۹۸۰ میلیمتر در طول، ۱۹۸۰ میلیمتر در عرض و ۱۴۸۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۲۹۸۰ میلیمتر است.

مدل افزاینده برد حرکتی شامل دو تریم می شود که به ترتیب ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ کیلوگرم وزن دارند. در این مدل از ترکیب انجین ۱.۵ لیتری با ۹۴ اسب بخار خروجی استفاده شده که نقش ژنراتور برای باتری موتور الکتریکی را دارد. خروجی موتور الکتریکی ۲۶۸ اسب بخار است که با محور عقب در ارتباط قرار دارد.

مدل الکتریکی خالص نتا اس واگن نیز در دو تریم با وزن های ۱۹۶۰ و ۲۱۶۰ کیلوگرم ارائه می شود که اولی تک موتور و دومی نسخه مجهز به سامانه تمام چرخ محرک است.

خروجی تریم تک موتور در ارتباط با محور عقب ۲۶۸ اسب بخار است اما نسخه دو موتوره، روی محور جلو نیز یک موتور الکتریکی ۲۲۸ اسب بخاری دارد.

ظرفیت باتری ها اعلام نشده اما در تریم های پایه از نوع لیتیم آهن فسفات و در تریم های پرچمدار از نیکل کبالت منگنز استفاده می شود.

رینگ های آلومینیومی نیز در اندازه های ۱۹ و ۲۰ اینچی ارائه می شود. رنگ کالیپرهای سیستم ترمز نیز دارای تنوع قرمز، سبز و خاکستری است. در تریم های پرچمدار، سخت افزار سامانه لیدار روی سقف قابل مشاهده است.

عصرایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar