معرفی وین‌ فست VF3

یکشنبه 23 اردیبهشت 03 ساعت 11:05
معرفی وین‌ فست VF3

وین‌ فست VF3 کراس‌ اوور الکتریکی کوچکی است که ۴۳ اسب بخار قدرت دارد و با هر بار شارژ می‌تواند تا ۲۱۰ کیلومتر را طی کند.

وین‌فست مشخصات خودروی کوچک VF3 خود را پیش از عرضه در ویتنام اعلام کرده است. قیمت این خودرو بدون باطری از ۲۴۰ میلیون دانگ معادل ۹,۴۳۰ دلار و با باطری از ۳۲۲ میلیون دانگ معادل ۱۲,۶۵۰ دلار آغاز می‌شود. کسانی که باطری اشتراکی را انتخاب کنند، سه گزینه خواهند داشت. اشتراک پایه ماهانه ۳۵ دلار هزینه دارد و برای کسانی مناسب است که ماهانه کمتر از ۱,۵۰۰ کیلومتر رانندگی می‌کنند. در نقطهٔ مقابل، کسانی که ماهانه بیش از ۲,۵۰۰ کیلومتر رانندگی می‌کنند باید سراغ اشتراک ۸۰ دلار در ماه بروند.

VF3 با رنگ‌های بیرونی متنوعی عرضه می‌شود که شامل چهار رنگ استاندارد و پنج رنگ سفارشی مختلف خواهد بود. این خودروی کوچک ۱۹۱ میلی‌متر از زمین فاصله دارد و با رینگ‌های ۱۶ اینچی آیرودینامیک عرضه می‌شود. روکش‌های پلاستیکی بدنه و ستون C مشکی هم از دیگر ویژگی‌های بیرونی این خودرو هستند. محصول جدید وین‌فست ۳,۱۹۰ میلی‌متر طول، ۱,۶۷۹ میلی‌متر عرض و ۱,۶۲۲ میلی‌متر ارتفاع دارد و فاصلهٔ محوری آن ۲,۰۷۵ میلی‌متر است.

VF3 در داخل کابین ساده‌ای دارد که ویژگی اصلی آن یک صفحه‌نمایش ۱۰ اینچی است. به نظر می‌رسد این نمایشگر هم به‌عنوان صفحه آمپر و هم سیستم اطلاعاتی-سرگرمی عمل می‌کند. غربیلک فرمان دو پره، کنترل‌های ساده و تریم رنگی هم از دیگر ویژگی‌های داخلی این خودروی کوچک ویتنامی است. همچنین با خواباندن صندلی‌های عقب تا ۲۸۵ لیتر فضای بار فراهم می‌شود

این خودرو از یک موتور الکتریکی با ۴۳ اسب بخار قدرت و ۱۱۰ نیوتن متر استفاده می‌کند که در عقب نصب شده است. هرچند این اعداد اندک هستند اما خودرو را ظرف ۵.۳ ثانیه از صفر به سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسانند. VF3 از یک پکیج باطری کوچک ۱۸.۶۴ کیلووات ساعتی استفاده می‌کند که امکان پیمودن تا ۲۱۰ کیلومتر را با هر بار شارژ کامل فراهم خواهد کرد. همچنین این باطری‌ها در کمتر از ۳۶ دقیقه از ۱۰ تا ۷۰ درصد شارژ می‌شود.

 

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar