معرفی یوان هانگ H9

یکشنبه 6 خرداد 03 ساعت 16:47
معرفی یوان هانگ H9

یوان هانگ H9 نام شاسی بلند جدید الکتریکی از زیر برند لوکس دایون است که در ۳ تریم با قیمت های ۵۶۷۰۰ تا ۷۳ هزار دلار در بازار چین عرضه می شود.

دایون با برند لوکس خود برای رقابت جدی با آیتو ام۹ و هونگچی ئی-اچ اس۹ به میدان آمده است.

یوان هانگ H9 از منظر ابعاد برابر با ۵۲۲۰ میلیمتر در طول، ۲۰۱۵ میلیمتر در عرض و ۱۷۶۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۳۱۲۵ میلیمتر است. صندلی ها با جانمایی ۲+۲+۲ داخل کابین قرار گرفته اند.

زاویه ورود خودرو ۱۸ و خروج ۲۱ درجه است.

برای تمامی تریم ها از تنظیمات دو موتور الکتریکی و سامانه تمام چرخ محرک استفاده شده است. تریم پایه ۶۸۰ اسب بخار خروجی و ۷۴۵ نیوتن متر گشتاور دارد. تریم پرچمدار نیز ۷۰۷ اسب بخار خروجی و ۸۵۰ نیوتن متر گشتاور دارد.

شاخص صفر تا ۱۰۰ تریم پرچمدار برابر با ۳.۸ ثانیه محاسبه شده است. بیشینه سرعت ۲۱۰ کیلومتر برساعت است.

۳ آپشن در بخش باتری تعریف شده است:

۹۸ کیلووات ساعت با برد حرکتی ۶۵۰ کیلومتر

۱۲۰ کیلووات ساعت با برد حرکتی ۸۴۰ کیلومتر

۱۵۰ کیلووات ساعت با برد حرکتی ۹۵۰ کیلومتر

دایون یوان هانگ اچ۹ دارای ۷ حالت رانندگی مختلف است.

کابین یوان هانگ اچ۹ طراحی ساده و مینیمالی دارد که ابتدا با رنگ نارنجی جلب نظر می کند. از امکانات این فضا باید به نمایشگر ۱۲.۳ اینچی اطلاعات کیلومتر، نمایشگر ۱۷.۳۸ اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی، چیپ ۸۱۵۵ استپ دراگون، نورپردازی ۲۵۶ رنگ، سیستم صوتی  با ۲۷ اسپیکر، دستیار صوتی، اپلیکیشن اختصاصی تلفن هوشمند، ورود ریموت، شناسایی چهره و... اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز این خودرو مجهز به سطح ۲ رانندگی خودران است که به مفهوم حضور مجموعه ای از پیشرفته ترین سنسورها و کروز کنترل تطبیقی هوشمند است.

عصرایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar