معرفی نسل جدید موستانگ ۲۰۲۴

شنبه 26 شهریور 01 ساعت 10:58
معرفی نسل جدید موستانگ 2024

براساس اطلاعات موجود، نمونه پایه این موستانگ از پیشرانه ۲.۳ لیتری ۴ سیلندر اکوبوست استفاده می کند اما اینکه با چه جعبه دنده ای هماهنگ می شود و یا میزان خروجی آن چه عددی خواهد بود، مشخص نیست.

یکی از تریم های داغ ماستنگ ۲۰۲۴ احتمالا از نسل چهارم موتورهای ۸ سیلندر کایوت با حدود ۵۰۰ اسب بخار خروجی استفاده می کند که باید این تریم را جی تی پرفورمنس در نظر بگیریم. علاوه بر این، تریم مذکور مجهز به سیستم ترمز از برند حرفه ای برمبو با روتورهای ۱۳.۹ اینچی و کالیپرهای ۶ پیستونه می شود.

ماستنگ ۲۰۲۴ در زمینه طراحی نیز یک رویداد غیر قابل پیش بینی در نوع خود بود. زیرا این دماغه و چراغ های جدید بسیار زیبا و متفاوت هستند. طراحی چراغ های اصلی عقب نیز فوق العاده است بویژه آنکه روح کلاسیک ماستنگ را نیز همراه دارند.

امکان انتخاب رنگ از ۱۲ کد مختلف که حتی شامل کالیپرهای سیستم ترمز هم می شود، تجربه شخصی سازی جالبی را پیش روی علاقه مندان ماستنگ قرار خواهد داد. دو مدل رینگ آلومینیومی ۱۹ اینچی جدید نیز برای این محصول در نظر گرفته شده است. گزینه ۲۰ اینچی نیز آپشن اختیاری خواهد بود.

فضای کابین باکیفیت و البته با یک تغییر جالب در بخش نمایشگرها از راه رسیده است. دو نمایشگر اطلاعات کیلومتر و تنظیمات سیستم سرگرمی داخل قابی یکپارچه قرار گرفته اند. نمایشگر مقابل راننده ۱۲.۴ اینچی و نمایشگر تنظیمات سرگرمی کنار آن ۱۳.۲ اینچی است.

عصر ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar